Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Warczący HiS Radeon 9550

Warczący HiS Radeon 9550
Ostatnio zaczął mi buczeć wentylator na grafie (nie jakoś strasznie ale słychać wyraźnie). Planuję go nasmarować ale jak by co to pytam: na jaki wentylator wymienić (i jak)? Czy też dać sam radiator (a jeśli tak to jaki)? Kręcić go raczej nie będę (choć mógłbym), raczej chodzi mi o to żeby trochę jeszcze pochodził.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Warczący HiS Radeon 9550
Jaką temperaturę osiąga grafika? Daj zdjęcie chłodzenia.
Kto nie chce pracować, niech też nie je! (2 Tes 3, 10)
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Standardowy wiatrak HiS (zwą toto iFan), jak ten na homepage'u http://www.hisdigital.com/pl/product2-365.shtml. Nic z tą kartą nie było robione (żadne oc ani nic z tych rzeczy) poza normalnym użytkowaniem.

Temperatury nie podam bo nie mam jak zmierzyć ale nie sądzę by coś się przegrzewało (na razie). Jedynym objawem jest warkot (łożyska się wytarły albo co).
tak, warkot to wina łożysk Wesoły z każdym dniem będzie coraz gorzej. Pozostaje wymiana na nowy.
Pozdrawiam serdecznie,
wierny użytkownik sprzętów marki Apple
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Włącz w tle HWMonitor, obciąż komputer grą na ~20 minut, daj screen z HWMonitor.
Kto nie chce pracować, niech też nie je! (2 Tes 3, 10)
(17.06.2013, 19:00)januszekm3 napisał(a): Włącz w tle HWMonitor, obciąż komputer grą na ~20 minut, daj screen z HWMonitor.

Ta karta prawdopodobnie nie ma czujnika temperatury.
Sprawy, które można wyjaśnić na forum nie załatwiam przez PW!! Zrozumiano?! || Komputery robiego

[Obrazek: K3jq35I.png]
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Się uczepił tej temperatury... Oczko
Nie mam jak zmierzyć = najpierw muszę wymienić zasilacz poza tym nie mam windy bo dysk padł. Okej? Pan "gugiel" sugeruje że ta karta i tak nie ma czujnika więc tyle.
Pytałem o wentylator pasujący do tej konstrukcji, żeby nie trzeba było mocować sznurkiem i takie tam Oczko. Widać źle sprecyzowałem, my bad.

Aha, rozbierał ktoś taką kartę i wie czy ma pastę pod tym wiatrakiem? Wolałbym wiedzieć zawczasu.
Tak karta jest tak stara, że lepiej będzie kupić coś nowszego pod agp.
Już lepsze modele wyrzucałem na recykling.
Ech, a wydawało mi się że prosty dylemat zgłosiłem (może jakby przenieść wątek od OC, chłodzenia albo gdzieś)... No nic, musi mi starczyć to com wyguglał Oczko.
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
his 6 8 7 0 problem z wentylatorem