Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Wasze najnowsze zakupy 2 (komentarze)

RE: Wasze najnowsze zakupy II - komentarze
(18.04.2015, 20:45)januszekm3 napisał(a): Próbowałeś uruchomić ponownie maszynę? Sprawdzałeś na markowym zasilaczu? Zresetowałeś BIOS? Raczej go nie aktualizuj, bo... Szczerbol

No właśnie maszyna sama się ponownie uruchamia wbrew mojej woli. BIOS w wersji najnowszej, tam nie ma co aktualizować LOL
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
(23.04.2015, 20:14)wojownikhaha napisał(a): Gigabyte GTX970 1459 zł
[Obrazek: 694686_5_f.png]
Żywisz się tymi kartami? Szczerbol
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Oddałem morelom Radeona R9 290. Te 75°C w stresie nie były złe, ale jak zobaczyłem, że Radeon w GTA V daje 15FPS mniej, coś we mnie pękło. Równa walka tylko w 4K. Toteż wolałem dopłacić 150 zł do GTX970, aniżeli wydać dwa koła na monitor 4K i jechać na integrze :D
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
(24.04.2015, 12:59)mystic86 napisał(a): [Obrazek: 2.jpg]

59,95zł za to cudo to jak za darmo + fajny design Wesoły

Co to dokładnie jest?
Jakiś mini-projektor, power bank, czy przenośny dysk z lampką LED? Oczy
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: firefox
Po dwóch wyjściach USB podpisanych napięciem i natężeniem można się domyślić, że to power bank.
[Obrazek: bpaZtbI.gif]
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
(26.04.2015, 08:00)wojownikhaha napisał(a): Płyta główna MSI H81M-P33. W przeciwieństwie do AsRock H81M bardzo dobrze współpracuje z i5 4460
[Obrazek: 604814_0_i256.jpg]

Mam H81M z I5 4570 i nie mam z nią żadnych problemów . Widocznie dostałeś uszkodzoną sztukę . Trzeba było oddać i wziąć drugą .

Ta MSI to w porównaniu do AsRocka jest biedna,też brałem ją pod uwagę ale brak wyjścia USB 3.0 na panel przedni mnie zniechęcił
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
Otóż to, oddałem w formie 3 dniowej wymiany na morelach, na drugiej płycie ten sam problem. Jak widać, nie jestem godzien 4 faz zasilania, w przyszłym tygodniu odsyłam ją w celu odzyskania pieniędzy.
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
To niezłe "kwiatki " . Pierwszy raz o czym takim słyszę żeby ta płyta miała jakieś problemy z I5 4460 . U mnie wszystko śmiga . Dziwne

Pamiętasz jaka wersja biosu była na tych płytach ? Aczkolwiek raczej powinna być najnowsza .

A na MSI normalnie działa ? Może CPU felerny ?
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
No właśnie też się dziwię że procesor nie chciał współpracować z płytą. Składałem koledze zestaw na takim samym CPU i mobo i wszystko śmiga pięknie.
Bios był najnowszy tj. 1.80. CPU kupiłem w styczniu - wcześniej działał na AsRock H81M-DGS R. 2.0, teraz na MSI. Zero problemów.
Programy: Polecane / Nowe / Inne