Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Wasze najnowsze zakupy 2 (komentarze)

RE: Wasze najnowsze zakupy 2 (komentarze)
Jak na mój gust - komputer gameingowy.
"Każdego specjalistę da się zastąpić skończoną liczbą stażystów"
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Za słaba karta jak na typowo gamingowy ;7
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
(25.08.2020, 09:46)muzyk219 napisał(a):
(25.08.2020, 09:38)Krzysko napisał(a): Płyta główna Atermiter X79G - 167,68 zł
Kllisre DDR3 4x4GB 1600MHz - 105,24 zł
Intel Xeon E5-2630V2 - 82,35 zł
Asus Radeon RX 550 Phoenix EVO 4GB - 298,90 zł

Co będziesz składał?

Młodemu składam kompa po taniości.

(25.08.2020, 09:48)Bodzio Chomik napisał(a): Jak na mój gust - komputer gameingowy.

No z tą grafiką to nie do końca Szczerbol to raczej taka zapasowa sztuka w razie jakiejś awarii. Zanim graty z Chin przylecą to może znajdę jakiegoś dobrego, nie pokoparkowego RX470/570 w dobrej cenie do tego zestawu.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
A bo to z chin. Ciekawi mnie wydajność tego Xeona. W pracy mam maszyny wirtualne na trochę młodszym i wyższym bracie - E5 2680 v3 i v4, jakoś to nawet działa na kilku wątkach.
kruki92 napisał(a):Witam , przychodzę tu do Państwa dość poirytowany oraz po prostu wkurzony  problem polega na tym, że mam b dobry net upc kablówke  centrum Warszawy żadna radiówa za 20 zł bo jest to 150 mb troche za niego płacę
Płyta przyjechała

[Obrazek: ijVUvEBm.jpg]

Trochę lipnie to wygląda w tej obudowie Szczerbol

[Obrazek: 34WAwHim.jpg]
za duża obudowa i ścierwo zasilacz :p
Nie pomagam.
Obudowa wg niektórych to też ścierwo bo też z tej samej firmy (I chłodzenie też, jakby nie było). Mi nie przeszkadza, w tej cenie swoją funkcję spełni aż nadto.
Akurat o chłodzeniach i obudowach SPC nie słyszałem złych opinii. Wiadomo, niektórzy zamiast chińskich komponentów sprowadzanych przez polskiego importera wolą chińskie komponenty sprowadzane przez zagranicznych importerów ale mam w dwóch komputerach chłodzenia SPC i sprawują się super, montaż był banalny.
No i mam obudowę od SPC, Regnum RG1W i jest dość tania, sztywna, pozwala na podstawowy cable managment, ma odpowiednią liczbę slotów na dyski itp. Ma tylko 1 filtr przeciwpyłowy (ale w tej cenie to norma) i dosyć kiepski przepływ powietrza, zwłaszcza z frontu. Ale i tak wentylatory są niemal niesłyszalne.

Co do zasilaczy to, poza tym forum, też nie słyszałem złych opinii. Zresztą, parę lat temu były chętnie na tym forum polecane. Używam od paru lat SPC Vero L2 600W i nie miałem problemów z resetami, niestabilna pracą itp.
"Każdego specjalistę da się zastąpić skończoną liczbą stażystów"
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Ogólnie cała firma SPC tutaj na forum jest postrzegana jako g*wno przez niektórych a inne fora bez problemu je polecają w gotowych zestawach i nie tylko. Sam dla siebie pewnie bym nie kupił bo mam swoje specyficzne wymagania ale juniorowi wystarczy.
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
No sorry ale obudowy i chłodzenia spc potrafi zrobić , nie mówię że wszystkie ale sg1 czy rg4 abstrahując od jakości która i tak w tej cenie wcale od rywali nie odbiegała ... to funkcjonalnie miazga .
Cały czas jestem zdania że nie ma co oceniać producenta i trzeba konkretny model .
O ironio nawet klawiatury mechaniczne się spc udały i czesto polecam . Ale zasilacze za dużo widziałem już by tak komuś na złość robić .
Nie pomagam.
Programy: Polecane / Nowe / Inne