Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Wasze najnowsze zakupy II - komentarze

RE: Wasze najnowsze zakupy II - komentarze
(13.06.2018, 16:54)dawidsab napisał(a):
(13.06.2018, 15:43)ptrick napisał(a): Obie to są chińszczyzny za tę samą cenę produkcyjną. Za jedną po prostu przepłaciłeś 200%, a za drugą 600. Szczerbol

Może zamiast kupować sprzęty AGD w renomowanych elektromarketach typu "Media Markt" czy "Media Expert" powinienem zacząć kupować sprzęty marki "Silver Crest" w "Lidlu"? Chytry
Produkcja co prawda "Made In Niewiadomoco", ale co tam... Ważne, żeby było tanio - nie? Oczy

P.S. W końcu, jak ktoś nie chce przepłacać, to nie idzie do "Auchan'a" czy "Tesco", tylko do "Lidl'a" albo "Aldi". 

Widać Dawid ze nie chodzisz do sklepów. Lidl nie jest tańszy od wcześniej wymienionych.
Wole Lidla bo jest mniejszym sklepem i nie trzeba latać między regałami aż tak bardzo.
Produkty silver crest nie są złej jakości. Sam mam blender kilka lat i działa. I mikser.
Na pewno jakbyś kupił lampkę od nich to byłbyś bardziej zadowolony niż to co kupujesz.
NOTE' uś 3 Diabelek

(21.03.2013, 19:31)666_666_666 napisał(a): Żaden gejfon nie ma racji bytu. Na pewno nie za 1200 żeby być obiektywnym*.
* - jak dla mnie to g* jest w ogóle nic nie warte...

Szczerbol
 System operacyjny: macos Przeglądarka: safari
(14.06.2018, 07:02)dawidsab napisał(a):
(13.06.2018, 15:43)ptrick napisał(a): Obie to są chińszczyzny za tę samą cenę produkcyjną. Za jedną po prostu przepłaciłeś 200%, a za drugą 600. Szczerbol

Gdyby "empik" i "empik.com" nadal były partnerami "PAYBACK", to kupił bym tę lampkę za punkty "PAYBACK" - i nie wydałbym przy tym ani grosza Jęzor .

Poza tym... Mówią, że "Jeśli nie widać różnicy, to po co przepłacać?".
Tutaj widać wyraźną różnicę.  Przełącznik nie uszkodzony i lampka świeci, więc...
Warto było przepłacić Język .

Dawidzie, trafiła Ci się wadliwa sztuka i robisz wielką aferę dodatkowo wciskając kit, że na pewno cała partia była wadliwa, co na 100% nie było prawdą. Uważasz siebie za nie wiadomo kogo, bo odzyskałeś wszystkie pieniądze. Zamiast chwalić się, czego nie osiągnąłeś, raczej powinieneś podziękować sklepu, że ma takie podejście, bo to nie Twoja zasługa, a po prostu podejście sklepu. Zrozumiałeś? Z Chin zamówisz zapewne identyczną lampkę za 10% tej ceny i to jeszcze z darmową przesyłką. Fakt, chwilę byś poczekał, ale byłbyś tak samo zadowolony jak z tej droższej.
(19.11.2017, 19:06)kruki92 napisał(a): Witam , przychodzę tu do Państwa dość poirytowany oraz po prostu wkurzony  problem polega na tym, że mam b dobry net upc kablówke  centrum Warszawy żadna radiówa za 20 zł bo jest to 150 mb troche za niego płacę

UWAGA! Nie rób żadnych transakcji z użytkownikiem patrykcrazys! Jest to zwykły oszust! Więcej info na PW. Z Tenshim też nie radzę. ;x
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
dondiego12: No właśnie w rankingach dotychących cen w poszczególnych marketach wygrywa(ł) dotychczas "Auchan". "Tesco" mają pomału likwidować.
A co do produktów "Silver Crest" to mam ręczny (samochodowy) odkurzacz tej firmy.
Co prawda nie posiadam samochodu, ale jak się czasem nakruszy po śniadaniu czy kolacji, to fajnie się nim sprząta Jęzor .
A co do jego jakości, to mam pewne zastrzeżenia, bowiem popsuła się dioda LED wskazująca ładowanie/naładowanie.
Jak się ładuje, to dioda jest czerwona.  Jak się naładuje, powinna zmieniać się na zieloną.
Z początku się zmieniała, ale teraz już nie.  Cały czas świeci na czerwono Oczy .
PozdrawiamWesoły.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
Tragedia. Szczerbol
(19.11.2017, 19:06)kruki92 napisał(a): Witam , przychodzę tu do Państwa dość poirytowany oraz po prostu wkurzony  problem polega na tym, że mam b dobry net upc kablówke  centrum Warszawy żadna radiówa za 20 zł bo jest to 150 mb troche za niego płacę

UWAGA! Nie rób żadnych transakcji z użytkownikiem patrykcrazys! Jest to zwykły oszust! Więcej info na PW. Z Tenshim też nie radzę. ;x
(14.06.2018, 09:13)ptrick napisał(a): Dawidzie, trafiła Ci się wadliwa sztuka i robisz wielką aferę dodatkowo wciskając kit, że na pewno cała partia była wadliwa, co na 100% nie było prawdą...

A jaką masz pewność, że nie było prawdą, że cała partia była wadliwa? Oczy
To przecież czysta ruletka.  Na dwoje babka wróżyła.
Mógł być jeden egzemplarz wadliwy, a mogła być cała partia z uszkodzonym przełącznikiem.
Dlatego nie chciałem ryzykować.  I już raczej nic u nich nie kupię!  Jakiś pechowy dla mnie jest ten sklep (tj. "Media Expert").

I to, że "Tanio, to na drogo wychodzi" to nie jest wyłącznie mój wymysł (pogląd).
Tak mówi moja Mama.  A wcześniej jeszcze tak mówił mój ś.p. dziadek (Tato mojej Mamy).
PozdrawiamWesoły.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
Mówi się też, że jak ktoś ma pecha, to i palca w pupie złamie.
Przy "problemach po aktualizacji do Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.

System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: firefox
Dawidzie, a skąd wiedziałeś, że w innym sklepie ta druga lampka też nie będzie wadliwa jak i cała partia? Jak to jest, że dostajesz jeden wadliwy towar i mówisz, że dany sklep jest zły? Tym bardziej, że bez walki odzyskałeś całe pieniądze (tzn. że sklep ma sensowne podejście do klienta). Chociaż z drugiej strony dobrze, bo sklep ma jednego upierdliwca mniej. Współczuję Ci, że jedyne życiowe porady, jakie dostałeś od rodziny to te bezsensowne powiedzenia, które nijak mają się z rzeczywistością. Co więcej, jest to naprawdę przykre, że nawet nie zrozumiałeś na co dostałeś bana, jeśli chodzi o kwestie religijne. Bądź tak miły i powiedz mi, co zrozumiałeś z całej dyskusji z ostatnich dni tutaj. Jestem ciekaw, czy cokolwiek.

Dawidzie - jesteś IDEALNYM klientem wszelkie maści oszustów, przekrętaczy i innych cwaniaków. Naiwny jak małe dziecko. Jak by się oszuści za Ciebie wzięli na poważnie, został byś goły na środku ulicy, bez dachu nad głową, a jeszcze byś się na forum chwalił, że zrobiłeś świetny interes. Oczywiście brutto.
Ajgor

Najnowszy klip mojego zespołu: TAMP - Hallelujah
(22.05.2018, 19:03)ptrick napisał(a): Dopiero odebrane... Ogólnie obsługa xkomu jak zawsze spoko, kwestia tego, że po zmianie sposobu dostawy na odbiór w salonie, nie został do mnie wysłany SMS z info o tym, że zamówienie dotarło. Ziomek w sklepie mówi, że prawdopodobnie było już wczoraj do odebrania, ja dzisiaj wszedłem na stronę xkomu i zobaczyłem, że czeka w salonie.Kwaśny Zaraz będę się za to zabierał.

Trochę czasu minęło, ale dopiero teraz zabrałem się za podsumowanie zakupu, a raczej za narzekanie na zasilacz, który kupiłem. Dla zainteresowanych: https://forum.pcformat.pl/Upgrade-obecne...pid3837051 W skrócie, spoko, ale za tę cenę spodziewałem się dłuższych i lepszych przewodów.

System operacyjny: linux Przeglądarka: chrome
(19.06.2018, 22:00)pieterman09 napisał(a): drogo ... ja kupiłem za 350 używki , i tak jestem spłukany mocno już ...
ale dobre opony to ważna sprawa i jak cię stać to bardzo dobrze że dbasz i nie kupujesz najtańszych chińczyków .

Klasa ekonomiczna należąca do Hankook'a, w koło komina wystarczą.
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
site:forum.pcformat.pl kamil13 "radeonuf"na komary lepszy płyn czy płytkifedex przesyłka w samochodzietat bilstein b8co lepsze raid na płytki czy z płynemaneta bałabańskagolarka philips s9711/31 testjak unieszkodliwic alarm w media marktkrzeslo billumkrzeslo biurowe billum