Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Wazna informacja

RE: Wazna informacja
Rozsyłanie łańcuszków jest traktowane wszędzie jako SPAM i powinno być traktowane banem.
I właśnie Cube rozsyła spam krążący po sieci od około 2004 roku (w wersji papierowej wcześniej):
http://atrapa.net/chains/pio.htm
http://www.paranormalne.pl/index.php?showtopic=1899
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3454114
http://forum.oaza.pl/viewtopic.php?p=352254
http://net3.pl/uslugi/ksiega.php?p_user=...&p_cod=

Komentarz z Atrapy:
Michał Komar w książce Bestiariusz codzienny pisze o wcześniejszej wersji przepowiedni:

[...] i wtedy natrafiłem na kopertę z dokonanym moją dłonią napisem: "Otworzyć w 2000 roku!"

Po otwarciu okazało się, że koperta zawiera kilkanaście wycinków prasowych z lat 1986-1988 oraz zapisane na cienkiej bibułce teksty Objawień Ojca Pio Kapucyna i Widzeń Anonima, które przesłał mi w tamtych czasach ktoś nieznany, a przecież życzliwy, chcący tchnąć we mnie drobinę nadziei, zarazem zaś wymagający i surowy, bo żądał przepisania tekstów w dziesięciu kopiach i rozesłania po znajomych, gdybym zaś tego nie zrobił, to jak nic spotka mnie kara. Na przykład zachoruję i umrę.

Już wiadomo, że te rzekome przepowiednie z tej wersji się nie spełniły: Armia chińska zginie od bomby atomowej, którą rzuciła na świat [...] Nastąpi atak przez zaskoczenie Niemiec. Rosja runie na Europę i wciągnie wszystkie państwa paktu warszawskiego [...]

Najprawdopodobniej „proroctwo” zostało ukute w Polsce (proszę zwrócić uwagę na to, że przepowiednia koncentruje się na Europie Środkowej) i po prostu przypisane świętemu.

Cube - jesteś spamerem a nie programistą.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Mówiłem Świstakowi, że to jakiś łańcuszek :<. Zostawmy wątek jeszcze chwilę. Poczekajmy na wypowiedź autora.
Redaktor Android.com.pl
Były redaktor Windows-Phone.pl
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
(22.02.2011, 00:55)~Anonim napisał(a): A po to zeby sie nawracac, bo Bog istnieje!!!
Oczywiście, jednakże nie ten któremu poświęcasz swe życie. Nawróć się na wiarę jedyną i prawdziwą, uwierz w Allaha, wyzbądź się tych bałwochwalczych praktyk, a zaprawde powiadam Ci, dostąpisz prawdziwego zbawienia, a zastępy dziewic (żeńskich, czy męskich, jak wolisz) będą ci dane w niebiesiech.
Allah jest jedynym Bogiem a Mahomet jego prorokiem.

(22.02.2011, 01:05)~Anonim napisał(a): A robcie co chcecie. Pozdro
Możemy? Naprawdę? Co za ulga :D
Benjamin Franklin napisał(a):They that can give up essential liberty to obtain a little temporary safety deserve neither liberty nor safety.
Autorze, bóg nie istnieje. Bóg to tylko bujda, najdłużej utrzymująca się bajka na całym świecie. a kościół to tylko dobry biznes. Poza tym, skoro sobie wierzysz, to sobie wierz, ale nie każ mi czytać takich bzdur, bardzo cię proszę. Dzielę ludzi na 2 grupy. Normalnych i przygłupkowatych. Nie jest powiedziane, że ateiści (którym sam z resztą jestem) są normalni, albo że wszyscy wierzący są przygłupami. Bo niejaki Rincewind (wybacz, że akurat Ty posłużysz mi za przykład) jest człowiekiem wierzącym, ale SZANUJĄCYM czyjąś wolność wyznania. I on jest normalny. A ty jesteś przygłupem, i tyle. Coś ci dam.

Masz, obejrzyj sobie, ile myślę o twoich naukach Anton Szandor La Vey

Generalnie nie posługuję się czymś takim na codzień, ale jak widzę takich ludzi jak ty, to aż sobie nie mogę odżałować.

Patrz : "In nomine dei nostris Satanas Lucis ferri excelsis. "In the name of Satan, Ruler of the earth, King of the world, I command the forces of Darkness to bestow their Infernal power upon me. Open wide the gates of Hell and come forth from the abyss in answer to your most Unholy names: Satan ,Lucifer, Belial ,Leviathan
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
cube0, najpierw poćwicz prowokację, potem możesz wrócić.
(22.02.2011, 00:38)NaimaDSwDn napisał(a): [Obrazek: Last-Suppercopy.jpg]

Lol2

Prowokacja dobra, ale autor taki sobie Szczerbol
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
W dodatku już sobie poszedł, łee, co to za troll który tak sobie idzie?Oczko
Benjamin Franklin napisał(a):They that can give up essential liberty to obtain a little temporary safety deserve neither liberty nor safety.
najwyraźniej wytrzeźwiał.temat już raczej można zamknąć.chyba, że szuka więcej heretyków
najwyraźniej wytrzeźwiał.temat już raczej można zamknąć.chyba, że szuka więcej heretyków
 Przeglądarka: opera
Dobra. Starczy. Jak autor będzie chciał coś dodać to wystarczy poprosić o otworzenie wątkuOczko
Redaktor Android.com.pl
Były redaktor Windows-Phone.pl
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne