Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Wgrywanie Value Pack'a przez ODIN'a

Wgrywanie Value Pack'a przez ODIN'a
Witam.
Mam zamiar wgrać sobię Value Pack'a do mojego SGS'a.
Czytałem niemalże wszystkie poradniki co do flashowania SGS'a ODIN'em, lecz dalej mam wątpliwości bo jestem kompletnie zielony, nigdy nic nie wgrywałem.

1. Przed flashowaniem muszę sprawdzić czy mam odblokowany download mode, jednak boje się w niego wejść żeby to sprawdzić bo nie wiem czy da się z niego bezpiecznie wyjść bez wgrywania ROM'u i bez podłączania telefonu do komputera?
2. Muszę robić kopię zapasową systemu, jeżeli nie potrzebne mi są dane zapisane na telefonie w postaci aplikacji, kontaktów itp?
3. Możecie mi podesłać pewny ROM JW4 Value Pack? Na forum.android.com.pl nie znalazłem takiego.
4. Czy może stać się coś poważnego podczas flashowania telefonu? Bo nie chcę żeby przed wyjazdem na wakacje telefon trafił do serwisu.

Za odpowiedzi z góry dziękuję.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Wgrywanie Value Pack'a przez ODIN'a
(09.07.2012, 13:17)Rafau napisał(a): Witam.
Mam zamiar wgrać sobię Value Pack'a do mojego SGS'a.
Czytałem niemalże wszystkie poradniki co do flashowania SGS'a ODIN'em, lecz dalej mam wątpliwości bo jestem kompletnie zielony, nigdy nic nie wgrywałem.

1. Przed flashowaniem muszę sprawdzić czy mam odblokowany download mode, jednak boje się w niego wejść żeby to sprawdzić bo nie wiem czy da się z niego bezpiecznie wyjść bez wgrywania ROM'u i bez podłączania telefonu do komputera?
2. Muszę robić kopię zapasową systemu, jeżeli nie potrzebne mi są dane zapisane na telefonie w postaci aplikacji, kontaktów itp?
3. Możecie mi podesłać pewny ROM JW4 Value Pack? Na forum.android.com.pl nie znalazłem takiego.
4. Czy może stać się coś poważnego podczas flashowania telefonu? Bo nie chcę żeby przed wyjazdem na wakacje telefon trafił do serwisu.

Za odpowiedzi z góry dziękuję.

1. Nie wiem czy wiesz, ale w SGS da się wyjąć baterię... LOL
2. Nie. Zresztą... Jak chcesz to rób, nie chcesz to nie rób.
3. http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=665 - poszukaj.
4. Oczywiście, przez nie uwagę może telefon spaść z biurka/stołu/whatever i się roztrzaskać. Duży uśmiech
(01.10.2014, 20:33)FackleTackle napisał(a): At666
Koleś ale ty masz wejście smoka na ten dział. Widzę, że opętała cie magia cyferek. 1gb ramu więcej #emejzing

Duży uśmiech
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
wgranie value pack odinemnajnowszy value pack sgs+odin value packsgs value pack downloadvalue pack a odin value pack czas wgrywaniavalue pack jak wgrac value pack jaki odinwgrywanie value pack przez odina