Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Wi-Fi a livebox tp help :/

Wi-Fi a livebox tp help :/
Witam . Mam pewien problem i wlasnie niewiem co zz tym dalej zrobić , dobra do rzeczy . Mam tak jak w tytule internet bez przewodowy (livebox tp) i właśnie niewiem jak ustawić Wi-fi by odebrało sygnał, bo oczywiscie widze internet tylko ze niemoge sie z nim połaczyć . A system mam windows vista . Dzienks za odp.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: ie
RE: Wi-Fi a livebox tp help :/
To zależy jaki masz zasięg Wi-Fi
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Jak napisałem łape sygnał od liveboxa, tylko niewiem jak to ustawić żeby ustawic go pod wi-fi czyli hasła itp bo jak chce sie połaczyc to wyskakuje mi jedynie , notka z tym ze nie mozna sie połaczyć ;/
a więc tak włączasz w kompie wyszukiwanie sieci bezprzewodowych, jak znajdzie neo to klikasz połacz wyskoczy komunikat z prośbą o podanie klucza wiec wpisujesz klucz WEP ( jak go nie znasz to jest na pudełku od neostrady ) dalej klikasz połącz i na livebox'ie klikasz reg i to wszystko Wesoły
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
No właśnie taki mam problem ,że jak naciskam na połaczenie sie z liveboxem nie wyskakuje mi , żebym podał klucz wp ;/. Tyle mi wyskakuje ze niewiadomo z jakich przyczyn nie mozna sie połaczyc ;/ ehh
Podlaczasz laptopa czy komputer stacjonarny?? Przez koncowke wi-fi od tp czy w jakis inny sposob??
Klikasz start>polacz z>wybierasz siec>klikasz na konfiguracje tej sieci (powinna byc gdzies nizej w tym oknie taka opcja)>wpisujesz klucz WEP>zatwierdzasz i wracasz do okna wyboru sieci>wciskasz w urzadzeniu lifebox przycisk odnajdywania urzadzen wi-fi (na dole obudowy taki czarny przycisk)>klikasz polacz w oknie wyboru sieci>komp powinien odnalezc polaczenie
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Laptop oczywiscie . i właśnie chcialbym bez koncowki zeby działało bo czasem brat zakosi koncowke ;/

edit:
A przypominam ze mma windows vista ;/
Adapter wi-fi musi być podłączony do liveboxa cały czas a dalej to robisz tak jak tutaj koledzy powiadają
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
pamiętam że również miałem problemy podczas konfigurowaniem liveboxa.
Dokładnie wpisuj to co masz w papierach, a najlepiej zadzwoń pod 9393.
Odsyłam do Błękitnej Linii w wielu przypadkach z forum, ponieważ 3 razy konfigurowałem Liveboxa z PCtem (formaty itp) i zawsze miałem problemy. Dzwoniłem pod ten numer i mi tłumaczyli, podając umowne parametry, po czym konfigurowałem.

Trudno tak tłumaczyć, bo nie konfiguruję właśnie Liveboxa.
Zadzwoń do nich jeszcze raz polecam.

PS Vista nic nie ma do rzeczy, bo oprogramowanie jest przystosowane już.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Dzieki za Pomoc (all)Oczy

I wszystkim wszystkiego naj ... w nadchodzacym roku
szalonej zabawy Szczerbol i wogole DiabelekPiwko2
Programy: Polecane / Nowe / Inne