Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Winamp sam się wyłącza

Winamp sam się wyłącza
Witam.
Mam problem z Winampem - wszystkimi wersjami na androida.
Pobieram Winampa, instaluję go, próbuję go uruchomić 2 sekundy i buch na ekran główny :x
Jak włącze transmisję danych to gnojówa się włącza i normalnie chodzi.
Jak byłem 25.06.2015 odjeżdżałem z Rzymu do Polski pobrałem Winampa 1.4.8 przez Wi-Fi i mi dobrze chodził.
Chciałem sprzedać telefon, przywróciłem fona do fabrykata i mam ten problem Smutek
Jakby mógł mi ktoś pomóc to z góry dziękujęOczko
89% ankietowanych graczy uważa że grafika jest najważniejsza, jeśli należysz do pozostałych 11% wklej to do podpisu!!
Rap to jest co mam oprócz zazdrości - jeśli masz coś przeciwko sypnij piach mi  na kości :D
#freestyle_my_narcotic
#RAP_TO_MOJE_ŻYCIE

System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: Winamp sam się wyłącza
Atref pomoże ktoś?
89% ankietowanych graczy uważa że grafika jest najważniejsza, jeśli należysz do pozostałych 11% wklej to do podpisu!!
Rap to jest co mam oprócz zazdrości - jeśli masz coś przeciwko sypnij piach mi  na kości :D
#freestyle_my_narcotic
#RAP_TO_MOJE_ŻYCIE

Poszukaj innego odtwarzacza, Winamp jest martwy od dłuższego czasu i nic z tym nie zrobisz.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Temat do zamknięcia.
Wystarczyło zablokować Winampa firewallem bo franca chciała ciągle z neta korzystać :D
Dziękuję za chęć pomocyOczko
PS. Śmiga piękniusio już jakieś 5 miechów, tylko długo nie zaglądałem na forum Wesoły
#freestyle_my_narcotic
#RAP_TO_MOJE_ŻYCIE

Programy: Polecane / Nowe / Inne