Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Windows 10

Windows 10
Cześć,

Miałem zainstalowaną grę 100 GB. Usunąłem ją poprzez dodaj/usuń programy. Wszystkie pliki zniknęły, ale miejsce na dysku nie powróciło. Brakuje właśnie tych 100 GB jakby było gdzieś ukryte. Albo wszystko jest ok tylko dysk źle pokazuje wolne miejsce? Jak to odzyskać? Oczyszczanie dysku już było robione, ale nic nie dało. Z dyskiem jest wszystko w porządku. Czy przywrócenie do ustawień fabrycznych przez opcję w systemie przywróci to miejsce? Poza tym widzę, że po każdym uruchomieniu znika jakieś 2GB, jak to zatrzymać? dzięki
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
RE: Windows 10
Do deinstalacji programów zalecam używać jakiegoś lepszego deinstalatora, który doklądniej czyści system od systemowego deinstalatora. Takim programikiem, lekkim, nie wymagającym instalacji jest darmowy Geek Uninstaler. Co do miejsca, to zobacz dokładnie co zajmuje miejsce na dysku darmowym programikiem WinDirStat. Zobacz jeszcze czy tam gdzie była gra nie został katalog gry. Nie mniej WinDirStat pokażę Ci wszystko na wykresie itp.
https://windirstat.net/
[Obrazek: 2019-09-05-23h15-00.png]
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Katalogu gry nigdzie nie ma. Przeszukałem cały system wyszukiwarką po nazwie gry i nic nie znalazł. Program znalazł nieznany , ale to plik ukryty. Zaznaczyłem w systemie, aby pokazywał mi ukryte pliki, ale nie mogę tego znaleźć. To właśnie na pewno po tej grze, bo rozmiar się zgadza. Jak to usunąć, bo w tym programie nie mogę nieznanych plików usuwać?

System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Zobacz gdzie jest lokalizacja tego pliku, ścieżka. Spróbuj wejść do niego przez Eksplorator Windows i usunąć. Włącz też w ustawieniach folderów pokazywanie ukrytych, systemowych plików.

Aha, aby "WinDirStat" miał większe uprawnienia Uruchom go z uprawnieniami administratora, czyli przez p. p. przycisk myszki i wybranie z menu kontekstowego odpowiedniej opcji klikając na ikonę aplikacji.
[Obrazek: 2019-09-05-23h15-00.png]
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Skocz do: