Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Windows 10 Nie można załadować systemu operacyjnego ponieważ nie zawiera jądra

Windows 10 Nie można załadować systemu operacyjnego ponieważ nie zawiera jądra
Witam mam problem. Chciałem zrestartowac do ustawień fabrycznych komputer ale po tym wyskakuje mi błąd który jest w nazwie tematu dotyczy to pliku ntoskrnl.exe a kod błędu to 0xc0000221 mam 3 opcje

Gdy klikam enter to nic to nie pomaga
2 to dostęp do ustawień uruchamiana komputera to dziś spróbuję a 3 to ustawienia BIOS/UEFI pozdrawiam i proszę o pomoc bo nie chce stracić laptopa
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
RE: Windows 10 Nie można załadować systemu operacyjnego ponieważ nie zawiera jądra
Moim zdaniem jedyne wyjście to reinstall systemu. Jeżeli na laptopie jest partycja z systemem to po prostu w biosie / uefi wybierasz urządzenie do rozruchu jako ta partycja. Jeżeli nie ma takiej partycji ( laptop bez systemu ) to musisz instalkę na pendrive zgrać i boot z pendrive.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne