Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Windows 10 - Znikający dysk?

Windows 10 - Znikający dysk?
Witam, mam pewien problem, jakiś miesiąc temu wymieniłem dyski w komputerze i zaopatrzyłem się w dysk SSD na którym trzymam windowsa, oraz hdd na programy, gry etc.. Od przedwczoraj zaczęły dziać się dziwne rzeczy, a mianowicie jak korzystałem z jakiegoś programu z dysku hdd, po jakimś czasie program się zacinał i tym samym znikały mi wszystkie partycje dysku hdd, za każdym razem wystarczy tylko restart komputera, ale zaczynam się obawiać, że windows mi jeszcze schrzani dysk. Po zniknięciu partycji, cały czas mogę śmigać po internecie i używać tylko rzeczy, które są na dysku systemowym, sprawdzałem w zarządzaniu dyskami, tam też owy dysk się nie pokazuje jak już go "odłączy", myślałem, że to jakiś wirus, ale po skanowaniu całego komputera, mój antywirus nic nie znajduję, jakaś pomoc? Nie mogę niczego się doszukać.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
RE: Windows 10 - Znikający dysk?
MS ma problemy z dyskami na W10 http://www.conowego.pl/aktualnosci/windo...ate-18933/ więc może i Ty sie załapałes.
 System operacyjny: linux Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne