Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Windows 7 i nie działające menu startowe płyty - rozwiązanie

RE: Windows 7 i nie działające menu startowe płyty - rozwiązanie
Potwierdzam, że na Win 7 64 bit wyłączenie SetPoint umożliwia start menu płyty (co więcej, aplikacja uruchamia się tyle razy, ile wcześniej było prób odpalenia).
Przyłączam się do prośby do redakcji o zbadanie problemu, może da się to rozwiązać z poziomu samej aplikacji (jakoś wątpię, żeby Logitech się tym przejął).
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
devindis: Bez obrazy, ale... Wprowadzasz ludzi w błądOczy.
Ja sprawdzałem płytki na 64-bitowym "Windows 7" (na którym mam także oprogramowanie "Logitech") oraz na 64-bitowym "Windows 8" (bez oprogramowania "Logitech").

W obydwu przypadkach starsze płyty nie działają - o czym świadczą screeny w powyższych postach.
Zapomniałem dodać, że nie chodzi mi o wszystkie płyty, w tym starsze - mój błąd Czerwony
Sprawdzałem jedynie płyty tegoroczne i tu podtrzymuję to co napisałem - dopóki SetPoint jest uruchomiony, płyta nie startuje, po wyłączeniu wszystko jest ok.
I jeszcze jedno - w moim przypadku nie pojawia się żaden komunikat o błędzie, więc problem jest raczej innego rodzaju niż w przypadku starych płyt.
devindis: Ja zgłaszałem ze 3 lata temu podobny błąd, ale on generalnie dotyczył roczników 2006 - 2007.
Nowsze płyty (tj. z roczników 2009 i późniejszych) działają bez problemu.
Działają u Ciebie. U mnie i u autora tematu dopiero po wyłączeniu SetPoint - dlatego dołączyłem do dyskusji Oczko
Dzięki temu wątkowi i ja rozwiązałem jakoś problem niestartującej płyty (najnowszych), a dokładnie aplikacji pcformat.exe. Po włączeniu jest sobie w procesach, ale niestety nie pokazuje się na ekranie, jest w tle.
Dopiero po przeczytaniu tego forum wyłączyłem programik do obsługi mojego Logitecha i... od razu ujrzałem PcFormat na ekranie, wyszedł z cieniaOczko

Dzięki za pomoc i mam nadzieję, że ktoś to wreszcie naprawi Wesoły

PS. Windows 7 32bit.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
Mi niestety nie działają te starsze płyty, reszta ok.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
windows 7 dzialajacy z plytyJak włączyć menu rozruchowebrak pliku startowego win 7win7 nie dzialaja exe w katalogu akcesoriawin7 format nie uruchamia z płytywin 7 nie moę wejść menu startoweproblem z windowsa 7 z plytkiplyty pc fomrat nie dzialajna plycie z windowsem 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 Qformat z płyty windows 7 nie dziala