Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Windows 7 - koniec edycji pudełkowej

Windows 7 - koniec edycji pudełkowej
Zaskakujący (częściowo) krok Microsoftu - bez jakiegokolwiek rozgłosu, zakończono detaliczną sprzedaż systemu operacyjnego Windows 7. System można teraz kupić tylko w zestawie z komputerem.
http://www.pcformat.pl/News-Windows--7--...ej,n,11217
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Windows 7 - koniec edycji pudełkowej
Witam!

Czyli - można powiedzieć, kolejny krok zmuszający użytkowników do zakupu "Windows 8"?Oczy
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Nikt ich do tego nie zmusza, są jeszcze inne systemy.
kruki92 napisał(a):Witam , przychodzę tu do Państwa dość poirytowany oraz po prostu wkurzony  problem polega na tym, że mam b dobry net upc kablówke  centrum Warszawy żadna radiówa za 20 zł bo jest to 150 mb troche za niego płacę
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: chrome
Są jeszcze w sklepach komputery z Windows 7 dostępne normalnie poza wyprzedażami zapasów magazynowych lub hurtowymi zamówieniami dla na przykład firm? Jak przeglądałem kilka gazetek to wszystkie komputery miały preinstalowane Ósemki...

(09.12.2013, 16:45)~Anonim napisał(a): Witam!

Czyli - można powiedzieć, kolejny krok zmuszający użytkowników do zakupu "Windows 8"?Oczy

Gdzie Ty widzisz zmuszanie? Jak nie chcesz Ósemki to przecież nikt nie stoi nad Tobą z pistoletem i nie każe jej kupować tylko masz do wyboru inne systemy choćby Mac OSX czy całą rodzinę Linuksów...
"Mam sto rąk, sto sztyletów, gdy zechcę sto ran zadam."
"Maszeruj Albo Giń!"

LIBERTAD Y ORDEN
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
Jest jeszcze FF OS i bodajże coś od googla, jeśli dobrze pamiętam.
kruki92 napisał(a):Witam , przychodzę tu do Państwa dość poirytowany oraz po prostu wkurzony  problem polega na tym, że mam b dobry net upc kablówke  centrum Warszawy żadna radiówa za 20 zł bo jest to 150 mb troche za niego płacę
(09.12.2013, 18:44)ptrick napisał(a): Jest jeszcze FF OS i bodajże coś od googla, jeśli dobrze pamiętam.

Chrome OS się to nazywa, a Chromebooki nie są wcale takie drogie w porównaniu do laptopów z Windowsem - sam myślę, żeby sobie takiego sprawić. Firefox OS to system mobilny, a my mówimy o systemach desktopowych.
"Maszeruj Albo Giń!"

LIBERTAD Y ORDEN
Być może masz rację, chociaż wydawało mi się. że FF OS też był na PC'ty, ale może po prostu się pomyliłem.
(09.12.2013, 19:32)ptrick napisał(a): Być może masz rację, chociaż wydawało mi się. że FF OS też był na PC'ty, ale może po prostu się pomyliłem.

Sprawdziłem to i Firefox OS jest system mobilnym, być może były próby przeportowania go na PC tak jak Androida i dlatego i stąd Twoja pomyłkaOczko
"Maszeruj Albo Giń!"

LIBERTAD Y ORDEN
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
do kiedy w sprzedazy pudelkowy windows 7