Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Windows Media Player sam się uruchamia

Windows Media Player sam się uruchamia
Witam,
mam problem z windows media playerem, sam się on uruchamia, prubowałem już wiele rzecz ale nic nie pomogło a jest to bardzo denerwujące. Proszę o pomoc!!!
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
RE: Windows Media Player sam się uruchamia
Kiedy sam się uruchamia? Podczas normalnej pracy? Daj log z HJT do działu Bezpieczeństwo.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
w takim razie jeżeli masz skrót na pulpicie to wejdż we właściwości i z lokalizacji usuń /prefetch:1 oraz sprawdż autostart też tak miałem
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
Nie mam skrótu na pulpicie. Np; piszę na gg albo przeglądam strony internetow lub gram w grę i on samoczynnie się uruchamia i minimalizuje pozostałe programy. Jeszcze jedno posiadam Viste. Lub jak usunąć WMP całkowicie bo na xp wiem jak ale na viscie nie wiem.
a sprawdzałeś autostart??? a i jeszcze jedno na viście powinno się usuwać go jak w xp w panelu sterowania i w sekcji dodaj lub usuń programy i zaznacz dodaj lub usuń składniki windows i tam daj odinstaluj jeśli nie to po prostu poszukaj deinstalatora ręcznie w folderze C:\PROGRAM FILES\Windows Media Player
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
Sprawdzałem nie ma go w autostarcie. Pomocy bo nie wytrzymam nerwowo.
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
windows media player sam się uruchamiawindows media player uruchamia się samwindows media player uruchamia się samodzielniewindows media player włącza się samwindows media player sam sie wlaczawłacza sie windows media playerwindows media center sam sie uruchamiaSamoczynnie wlacza sie windows media playersamoczynnie otwiera się windows media playernie chce aby windows media player sie uruchamial sam