Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Windows Movie Maker 2012 zapisuje video bez obrazu

Ściana  Windows Movie Maker 2012 zapisuje video bez obrazu
Witam, usiłuje zrobić prosty filmik w programie Windows Movie Maker 2012. Po szybkim zmontowaniu dodaniu muzyki itd zapisuje film do pliku. Film zapisuje się z poprawnym dźwiękiem ale obraz to czarne tło. Próbowałem zapisywać w różnych formatach niestety jest to samo. Próbowałem zapisywać filmy zmontowane z innych plików, formatów za każdym razem jest to samo. Pracuje na starym słabym komputerze z Windows 7. Chciałem zmontować mój film na innych programach ale komputer zwyczajnie nie wyrabia. Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu lub o polecenie lekkiego programu do prostej edycji video na słaby komputer. 
umiesz liczyć ? licz na siebie ...
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Windows Movie Maker 2012 zapisuje video bez obrazu
Dużo napisałeś, ale żadnych konkretów. Jaki jest format wejściowy? Do jakich formatów kodujesz? Jaka rozdzielczość? Jakie ustawienia wyjściowe?
Wczytaj plik wynikowy do programu MediaInfo i powiedz, co Ci pokazuje jako pierwszy strumień video.
A może masz w systemie zainstalowany koder, a nie masz dekodera? I po prostu otrzymujesz filmik z obrazem, ale komputer go nie wyświetla?
Pozdrawiam.
Ajgor
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne