Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Windows XP

RE: Windows XP
~Anonim napisał(a):A ja mam problem bo nigdzie nie moge znaleść tematu o punkcie przywracania.

http://support.microsoft.com/kb/301224/pl
http://search.microsoft.com/results.aspx...ie+systemu
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Acha a i jeszcze jedno niemam płyty od Windowsa i czyli wystarczy tylko nagrać na płyte uxtheme.dll a jak style się rozwaloł to jak je naprawić.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
~Anonim napisał(a):Acha a i jeszcze jedno niemam płyty od Windowsa i czyli wystarczy tylko nagrać na płyte uxtheme.dll a jak style się rozwaloł to jak je naprawić.
Od tego pliku nie rozwali Ci się system. Skopiuj go na inną partycję i wystarczy.
A tak swoją drogą to na przyszłość dobrze by było żebyś miał płytkę z windowsem. Niekoniecznie w tym wypadku, ale na wszelki wypadek. Windows jest zawodny.

System operacyjny: linux_ubuntu Przeglądarka: firefox
lilandrah napisał(a):Patch nie powienien Ci nic zepsuć, a jeśli nawet to tylko styl, a to mozna łatwo naprawić.

No właśnie a jak styl się rozwali to jak go naprawić.
Jarku, jak Ci się rozwali to wtedy się będziemy martwić Język. Skorzystaj wreszcie z tego patcha i nie marudź Wesoły

Muj brat skorzystał i mu się 5 minut temu komputer rozwalił i niewie co ma zrobić.
To znaczy co mu się zrobiło? Mówiłam żebyście doczytali... podmiana jednego pliku odpowiedzialnego tylko za wygląd nie może rozwalić systemu. Jak masz problem to najlepiej załóż temat w Problemach.

Poprostu on wzioł zainstalował patch uruchomił ponownie komputer i wyskakuje mu błond cośtam, że nieprawidłowy plik w C:\WINDOWS\system32 i dalej pisze nazwa tego uxtheme.dll pliku.
To przywrócić oryginalny plik albo przywrócić system do porzedniego stanu. W końcu po to się robi kopie bezpieczeństwa Wesoły

Dobra powiem bratu a jak ja będe chciał zainstalować patch to wystarczy zrobić kopie tylko tego uxtheme.dll pliku co czy jeszcze jakiegoś i gdzie go najlepiej skopiować. CO ??
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Skocz do: