Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Windows XP nie uruchamia się... Pomocy

Windows XP nie uruchamia się... Pomocy
Witam. Mam problem z Windowsem XP. Windows nie chce się załadować. Przy odpalaniu systemu pojawia się okienko i do wyboru mam odpal awaryjnie, normalnie itp. Po odpaleniu normalnym system zaczyna się ładować ale po chwili się resetuje. Przy awaryjnym jest to samo. Jak to naprawić? Proszę o pilną pomoc, gdyż komp jest potrzebny jak najszybciej.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
RE: Windows XP nie uruchamia się... Pomocy
Albo padł GRUB albo miałeś wirusa. IMHO format.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Tyle to i ja wiem Język Ale problem w tym, że jest tam kilka ważnych danych i dlatego format trochę mi nie pasuje... A jak by twardy padł to by się w ogóle system choć ładować zaczął?
Dlatego właśnie powinno się dane trzymać na innych partycjach a nie wszystko pchać na systemowa. Może masz możliwość przełożenia tego dysku do innego kompa i odpalenie go przez dysk z tego drgiego kompa. Jeżeli wtedy w zarządzaniu dyskami ci go wykkryje to dysk raczej nie padł. Może masz źle podłączoną taśme ata/sata albo zasilanie dysku. A słychać że talerze w dysku się kręcą?
A jak by twardy padł to nie ma mowy zeby system sie ładował (teoretycznie)

Jak masz kilka partycji to postaw system tymczasowo na tej na ktorej nie masz nic waznego.Albo najprosciej kup drugiego twardziela i problem z głowy Szczerbol
Witam.

Zmieniałeś coś w komputerze?płytę glówna?
A może pozgadujmy jeszcze troszkę ? Diabelek
Autor - przy uruchamianiu komputera przyciśnij F8, następnie wybierz "nie uruchamiaj automatycznie w przypadku awarii", potem pokaż na forum zdjęcie BSODa.
Cytat:Albo padł GRUB albo miałeś wirusa
Czy autor wspomniał coś o innych zainstalowanych systemach operacyjnych ?
Nie odpowiadam w tematach z działu 'Bezpieczeństwo', w których brakuje pełnego zestawu logów:
http://forum.pcformat.pl/WAZNE-Jak-zaloz...ec-WAZNE-t
Jeżeli prowadziłem wątek i w nim nie odpowiadam przez 3 dni-proszę o przypomnienie na PW.
Nie pomagam na PW.
Prośba o przetestowanie aplikacji: http://forum.pcformat.pl/Prosba-o-przete...L-OpenGL-t
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: seamonkey
Programy: Polecane / Nowe / Inne