Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Wirus w grze?

Wirus w grze?
Witam Wszystkich,
Mam nadzieje, ze trafilem na dobre forum, jestem tu po raz pierwszy.
Ale przejdzmy do konkretow. Na plytce z numeru 8-2013 jest taka gra "BW Shooter".
Po zainstalowaniu i wyprobowaniu gry wylaczylem ja a komputer zostawilem w stanie hibernacji. Po jakims czasie przy ponownym uzywaniu komputera nagle wyskoczylo mi okienko mojego antywirusa AVG Free Edition 2013 mowiace mi, ze wlasnie w pliku gry BW Shooter.exe zostal znaleziony trojan. Calkowita nazwa to: IDP.Trojan.6BDBDA9ECA.
Juz drugi raz zdarzylo mi sie, ze wlasnie z tej plytki z 8-2013 AVG Antywirus wykryl zagrozenie. Czy ktos umie to wyjasnic? Podobno plytka jest zawsze sprawdzona i nie ma na niej szkodliwego oprogramowania, wiec jak wyjasnic ta sytuacje? AVG okresla zagrozenie jako wysokie, czy powinienem sie tym przemowac? Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Pozdrawiam.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Wirus w grze?
a sprawdziłeś innym antywirusem
 Przeglądarka: opera
(07.08.2013, 07:27)janex19950 napisał(a): a sprawdziłeś innym antywirusem

Nie sprawdzalem niczym innym ale mam b. duze zaufanie do AVG ktory mam uzywam i chroni mnie doskonale. Sugerujesz, ze AVG moze byc za bardzo "wyczulony"? Dla mnie, choc jestem laikiem, jesli jakikolwiek program antywirusowy wykryl wirusa, cos musi to oznaczac wiec naprawde nie wiem co myslec o tych plytkach dolaczanych do gazety.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Przeskanuj te pliki na virustotal.
[Obrazek: userbarpcf.gif]
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
gry na pc z wirusamiwirus a gra pc

Skocz do: