Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Wkrętak akumulatorowy "Verto 50G016" - czy opłaca się...?

Question  Wkrętak akumulatorowy "Verto 50G016" - czy opłaca się...?
Witam!

Chciałem zasięgnąć Waszej opinii.
Czy opłaca się kupić taki wkrętak akumulatorowy do prostych prac domowych?Oczy

Co mam na myśli mówiąc "do prostych prac domowych"?
Ano to, że czasem w jakimś sprzęciku/gadżeciku odkręcić/dokręcić śrubkę, itp.
Absolutnie nie mam na myśli żadnych prac remontowych typu przykręcanie jakichś tam listewek czy czegoś takiego.

Wiem, że odkręcić/dokręcić śrubkę można zwykłym (manualnym) śrubokrętem, ale...
Elektrycznym łatwiejMruga.
A ponieważ nie jestem jakimś tam specem od remontów i nie mam jakichś wygórowanych wymagań, nie chcę przepłacać - i płacić za narzędzie, które będzie używane raczej sporadycznie >100 zł.
Dlatego ten mi się wydaję najodpowiedniejszy do domu dla prostego Kowalskiego.

A co Wy myślicie?

Z góry dzięki za odpowiedźOczko.
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: firefox
RE: Wkrętak akumulatorowy "Verto 50G016" - czy opłaca się...?
Myślę, że idiotyzmem jest pytać o to czy warto kupić sobie wkrętak bo jest się za leniwym do obrócenia dwa razy zwykłego śrubokręta jednocześnie produkując ścianę tekstu na temat opłacalności zakupu takiej zabawki.

Litości.
Każdy dzień bez forum to dzień stracony.
(13.05.2014, 09:55)Rincewind napisał(a): Myślę, że idiotyzmem jest pytać o to czy warto kupić sobie wkrętak bo jest się za leniwym do obrócenia dwa razy zwykłego śrubokręta jednocześnie produkując ścianę tekstu na temat opłacalności zakupu takiej zabawki.

Litości.

Szczerbol
kruki92 napisał(a):Witam , przychodzę tu do Państwa dość poirytowany oraz po prostu wkurzony  problem polega na tym, że mam b dobry net upc kablówke  centrum Warszawy żadna radiówa za 20 zł bo jest to 150 mb troche za niego płacę
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
Question  RE: Wkrętak akumulatorowy "Verto 50G016" - czy opłaca się...?
Na pewnym forum (którego nazwy nie wymienię, żeby nie zostać posądzonym o reklamowanie konkurencyjnych for) dostałem taką oto odpowiedź:
Cytat:[...]

Taki zakup ma sens jeśli bardzo... bardzo dużo kręcisz i to w niewymagających warunkach.

I właśnie takiej rzeczowej i rzetelnej wypowiedzi oczekiwałemOczko.
Poważnie nie wpadłeś na to sam? Pytasz czy warto kupić urządzenie dla osób które dużo rzeczy skręcają w sytuacji gdy sam pewnie skręcisz raz na miesiąc pilota.

Gdybym nie znał Cię lepiej oraz Twoich możliwości do logicznej analizy własnych pytań - dowaliłbym Ci procenty za zakładanie głupich wątków.
Każdy dzień bez forum to dzień stracony.
Moim zdaniem nie ma sensu ten zakup. Baterie szybko Ci będą padać i będzie marny pożytek z niego. Jeżeli już coś kupować, to wkrętak akumulatorowy.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Question  RE: Wkrętak akumulatorowy "Verto 50G016" - czy opłaca się...?
koneton: Tak się trochę napaliłem na ten wkrętak ze względu na atrakcyjną (niską) cenę.
Tymczasem po przeczytaniu opinii, że owy wkrętak ma delikatny mechanizm, który może się połamać przy użyciu siły - i, że nie ma części zamiennych trochę przeszła mi ochota...
Nie kupuj tego, szkoda kasy
Sprzedam RAZR PW
 System operacyjny: linux Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne