Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Wolne wczytywanie stron w IE oraz powolny transfer podczas pobierania w programach.

Exclamation  Wolne wczytywanie stron w IE oraz powolny transfer podczas pobierania w programach.
1.Proszę o pomoc mianowicie mam przeglądarkę Mozilla Firefox to ona chodzi dojść szybko ale włączę Internet explorer to jest tragedia.
2. Ściągam Dość Dużo i już mnie to pomału denerwuje ze mi się ściągają po 100kb/s a na testach mi pisze internetowych upload 500kb/s a download 3000-3500kb/s nie wiem w czym polega problem i na bitcomet 1.10 Pisze ze nie mam skonfigurowanego NAT rutera może to przyczyna tego właśnie NAT rutera ze mi się to tak wolno ściąga kolegi się pytałem to mus się ściąga po 500kb/s
Mam Internet Osiedlowy Tak Zwany I-Net
Windows Vista Home Basic+Aktualizacje

Proszę o szybka pomoc

Proszę Was o pomoc jeśli można może coś z tym NAT ruterem bo mnie denerwuje te ściąganie jak nie wiem co
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
RE: Wolne wczytywanie stron w IE oraz powolny transfer podczas pobierania w programach.
Na IE raczej nic nie poradzisz. Ale jak chcesz ściągać to polecam BitComet i torrenty.org
"Każdego specjalistę da się zastąpić skończoną liczbą stażystów"
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Wolne wczytywanie stron w IE oraz powolny transfer podczas pobierania w programach.
mam wlasnie bitcomet i torrenty.org ale cos mi ostatnio bardzo wolno sie sciaga
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
powolny internet explorer