Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Wybór karty graficznej do PC

RE: Wybór karty graficznej do PC
AtRYBA26

Ja też traktowałem z "przymrużeniem oka " do puki mi taki szrot w typie Feela kompa nie upalił kiedyś a też działał do tego czasu kilka lat . I co z tego ? Także takie tłumaczenia to wiesz ... Kiedyś niby mówili że te Feele III to te "lepsze "i że mogą być w biurowych kompach ale jak widać na przykładzie kolegi Pitera to gówno prawda była . Tak czy inaczej twój komp jest wart realnie może z 50 zł kupując nawet zasilacz za 50 zł podwajasz jego wartość więc my cię NIE BĘDZIEMY zmuszać do wymiany tylko informujemy żebyś się nie zaskoczył jak podepniesz kartę i któregoś pięknego dnia komp nie wstanie a karta będzie upalona NIE MUSI się tak stać ale może i często się tak dzieje w przypadku obciążenia ( np kartą ) tak leciwych zasilaczy .

A dysk wybacz marny przykład dysk nie powoduje uszkodzenia laptopa . A to że danych nie straciłeś ? Że tak powiem "lecisz na farcie " ale taki stary HDD z bad sektorami musi chodzić jak za przeproszeniem gówno musisz mieć naprawdę minimalne wymagania co do responsywności twojego systemu . Cóż co kto lubi . Wesoły
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Rozumiem, dziękuję Wam za pomoc.
Zamówiłem już kartę Asus GT210 Wesoły
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Kupiłeś dziadostwo do wyświetlania pulpitu nawet starsze gry będą na tym cięły . No ale jak widać ty masz swój kierunek we wszystkim i nikogo nie słuchasz ( po co się pytać w takim razie ) No cóż powodzenia . Wesoły
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
nie to nie , mogłeś mieć dużo mocniejsze karty , choćby ten hd8470 Język ...
gt210 nawet w starych grach się dusi , wiem bo miałem .
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
Może chcesz odkupić ode mnie hd6850 MSI cyclone edition??
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
z tym zasilaczem to nie przejdzie xD
Nie pomagam.
Mam do sprzedania jakbyś chciał 1050Ti za 850 zł Wesoły Rok używana bardzo sporadycznie jak drugi PC. A co do podanych kart w 1 poście no to szrot niestety Smutek Nic nie zrobisz na tym fajnego. Lepiej zainwestować w sprzęt i mieć spokój na lata i działać bez obaw i z zapasem Wesoły Pozdro!
Kolejny Janusz ... Sprzedać 3-4 letnią kartę drożej niż kosztowała nowa...
Pomijam że 1050ti do core2duo totalnie bezużyteczna bo o wiele za słaby procek ... Nawet w realnej cenie warta 3x tyle co cały ten pc ...
Nie pomagam.
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Atmastermatek

Za to co ty odwalasz powinny być już % za "Działanie na szkodę użytkownika " . Pomijając już cenę horendalną proponujesz autorowi wsadzanie tak drogiej karty do Core 2 Duo który ją DRAMATYCZNIE ograniczy pod stary zasilacz "bombę zegarową " który może tą kartę nawet upalić ? Ty już lepiej nic nie mów .

Programy: Polecane / Nowe / Inne