Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Wybór nowej płyty głównej (400zł) + obudowa

Wybór nowej płyty głównej (400zł) + obudowa
Witam. Chcę kupić nową płytę główną pod i5 2500k (socket 1155 lga) do OC. Myślałem nad Asrock'iem Z77 EXTREME4, ale właśnie po to zakładam temat - czy to będzie dobry wybór? Czy ta płyta ma wejście USB 3.0 na przód obudowy oraz SATA3? Może jest jakaś inna płyta w mniej-więcej tej samej cenie, która będzie lepsza do moich pozostałych podzespołów? I czy chłodzenie na procesor będzie "współgrało" z tą płytą (czy będzie dobrze pasować)? Jestem laikiem w tych sprawach, a chcę mieć 100% pewności, że wszystko będzie ok Wesoły I jeszcze jedno - znacie jakieś dobre obudowy, również dobrze wyglądające (takie jak nzxt h440)? Jeśli tak, podeślijcie nazwę lub link. Z góry dziękuję, pozdrawiam.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Wybór nowej płyty głównej (400zł) + obudowa
Ta jest spoko: Gigabyte GA-Z77-HD3, zanim się nie przerzuciłem na mini-ITX to miałem nieco starszy model. Jest tańsza od tego Asrocka, więc zostanie Ci na obudowę :p

Nie sprecyzowałeś, czy masz 400 zł na mobo, czy na mobo + obudowę Duży uśmiech
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
RE: Wybór nowej płyty głównej (400zł) + obudowa
(31.12.2014, 10:56)shardival napisał(a): Ta jest spoko: Gigabyte GA-Z77-HD3, zanim się nie przerzuciłem na mini-ITX to miałem nieco starszy model. Jest tańsza od tego Asrocka, więc zostanie Ci na obudowę :p

Nie sprecyzowałeś, czy masz 400 zł na mobo, czy na mobo + obudowę Duży uśmiech

400zł na mobo, a obudowa to taki bonus, bo bardzo podoba mi się nzxt h440, ale narazie nie mam na nią kasy Wesoły Myślę, że jednak zostanę przy tym Asrocku Z77 Extreme4.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne