Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Wygięta płyta główna.

Wygięta płyta główna.
Witam, proszę was o poradę w następującym problemie. Od zawsze (7lat) radiator na mojej płycie głównej tworzył na niej dosyć spore wygięcie (mobo ECS
945GCT-M2/1333 (V1.0A)). Od jakiegoś czasu luty od slotów pamięci ram popękały i trzeba je rozgrzewać lub mocno dociskać po np. przeszczeniu komputera. Po czym występują ostre LAGI komputera (moim zdaniem wina leży właśnie po tej stronie sprzętu).
W lagach chodzi oto że np. komputer raz chodzi jak powinien, momentalnie wszystko się zawiesza, przy próbie np. zminimalizowania czegokolwiek reakcja jest moooocno opóźniona. Oprócz lagów, jeżeli źle dociśniemy slot, albo komputer łapie Bluescreen loopa albo wgl nie zalicza procedury POST. Czy da się jeszcze jakoś odratować płytę? Nie chcę pakować kasy w tak stary sprzęt, a nie mam pieniędzy na nowy. Myślałem o podstawieniu kilku kołków dystansowych w celu "wyprostowania płyty... Boję się że pęknie. Prosiłbym o pomoc. Pozdrawiam Wesoły
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Wygięta płyta główna.
Jak byś mógł dać zdj. jak to wygląda Wesoły
 Przeglądarka: opera
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
wygięta płyta główna