Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Wystąpił problem z aplikacją wmplayer.exe i zostanie ona zamknięta - co robić?

Wystąpił problem z aplikacją wmplayer.exe i zostanie ona zamknięta - co robić?
Może tu znajdę rozwiązanie mam problem bo gdy otwieram aplikację Windows Media Player i chcę posłuchać muzyki lub obejrzeć film wywala mi błąd ""Wystąpił problem z aplikacją wmplayer.exe i zostanie ona zamknięta."" Tak samo jest przy grach czy programach gdy chcę je otworzyć. Za pomoc wielkie dzięki. I proszę o jak najszybszą odpowiedź.

Zapoznaj się z Netykietą p. 10.
andsze1
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Wystąpił problem z aplikacją wmplayer.exe i zostanie ona zamknięta - co robić?
Zainstaluj najnowszą wersję, albo IMO podmień plik wmp.dll, albo zobacz tu:
http://support.microsoft.com/kb/892313/
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Wystąpił problem z aplikacją wmplayer.exe i zostanie ona zamknięta - co robić?
(01.12.2008, 19:15)~Anonim napisał(a): ...Tak samo jest przy grach czy programach gdy chcę je otworzyć.
z Wszystkimi *exe jest problem? Diabelek
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Jeżeli ze wszystkimi .exe to masz to samo, co ja kiedyś miałem : po ponownym zainstalowaniu systemu wywalało mi wszystkie .exe(antywirus łapał je jako wirus) to musiałem przeinstalować system na nowo, i okazało się, że problem tkwi w wirusie, który był na innym dysku, ponad połowę filmów i gier musiałem usunąć. Przeskanuj wszystkie dyski i usuń wszystkie wirusy które on znajdzie.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
wmplayer.exe błąd aplikacji wystąpił problem z aplikacją wmp i zostanie ona zamkniętaproblem wmplayer.exewmplayer.exewmplayer exewmplayer .exewmplayerwindows media player:wmplayer.exe - błąd aplikacjiproblem+z+aplikacją+wmplayer.exewystąpił problem z aplikacją wmplayer exe