Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Wyznaczyć ilość przypisań dla algorytmu wyznaczającego maksymalną wartość w tablicy

RE: Wyznaczyć ilość przypisań dla algorytmu wyznaczającego maksymalną wartość w tablicy
Ok dziękuje za pomoc.

To zadanie chyba rozwiązane. Wiem ile wynoszą przypisania dla opcji optymistycznej, pesymistycznej i średniej. Pierwsze przypisanie zawsze raz natomiast drugie w zależności 0, n-1 lub (n-1)/2 .

Pozdrawiam,
Pamietaj nie musisz mi pomagac ale i tobie moze byc potrzebna pomocOczy
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Wyznaczyć ilość przypisań dla algorytmu wyznaczającego maksymalną wartość w tablicy
Mi wychodzi przy średniej ~n/25, maksymalnie n/10 (poklikaj sobie w moim pliku). Ale prawidłowe obliczenie tej wartości to w tym momencie jest zadanie stricte matematyczne a nie informatyczne.
Nie pomagam na PW (ew. odpłatnie). 
I osobom z roszczeniowym podejściem. I osobom niedbającym o poprawność językową.
Jak podawać logi
Jeśli nie odpowiadam w danym wątku przez >3 dni - proszę o przypomnienie na PW z linkiem do wątku w treści.

System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne