Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Xamarin Studio nie mogę stworzyć projektu Xamarin.Forms.App

Xamarin Studio nie mogę stworzyć projektu Xamarin.Forms.App
Witam.

Mam pewien problem.
Otóż nie mogę stworzyć nowego projektu Xamarin.Forms.App w Xamarin Studio 5.10.1 (najnowsza stabilna wersja gdy tworzę ten wątek)

Podaję nazwę aplikacji, Identyfikator organizacyjny i wybrałem Shared code.
I problem leży w tym że nie mogę kontynuować tworzenia projektu (przycisk "Next" jest nieaktywny)
Różne próby wykonywałem z różnymi opcjami, skutek jest taki sam.

W SDK Locations wszystko jest prawidłowo podłączone, trzy zielone okejki co oznacza że program wykrył zewnętrzne zawartości.

Mam pytanie jeśli mowa o SDK Manager.
Co jest najważniejsze aby zainstalować?

Za pomocą API 23 (stworzony dla Android'a 6.0) mogę tworzyć pod starsze wersje czy muszę pobierać osobne pakiety aby programować pod inne androidy?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Xamarin Studio nie mogę stworzyć projektu Xamarin.Forms.App
Problem został pomyślnie zakończony.

Wystarczyło zainstalować pechowy Xamarin Platform który posiada odpowiednie komponenty do tworzenia aplikacji na Android'a.
Czyli to jest kolejny potrzebny komponent do programowania w C# który jak można zauważyć także instaluje się na tej pechowej partycji C:
Jeszcze trochę i zostanie naprawdę niewiele, to smutne że że niemalże każdy program od M$ i program do tworzeniu aplikacji w C# wymaga wolne miejsce na partycji C: jakby ta partycja był miłością wszelkich programów które pójdą aż do kosza by przeżyć wspólnie ostatnie chwile z partycją C:.

Chyba czeka mnie mocna modyfikacja dysku bądź jej totalnym sformatowaniem.

Na szczęście jest target patch do plików 1.5GB wiec mam nadzieję że uda mi się te pliki przenieść na inną partycję zostawiając plik .txt z zmodyfikowanym target path'em. (w folder .android w C:\Users\<user>\)

Temat można zamknąć.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne