Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Xiaomi mi11 lite vs realme GT ME vs poco f3

Xiaomi mi11 lite vs realme GT ME vs poco f3
Cześć. Jakiś czas temu pytałem czy warto wymieniać mojego SGS8+ na poco x3 pro. Dzięki poradom wstrzymałem się z wymianą telefonu, wymieniłem jedynie baterię i wgrałem customowego kernela. Niestety telefon dalej mnie nie satysfakcjonuje, bateria nie trzyma tak dobrze jakbym od niej oczekiwał, ekran jeszcze bardziej się przepalił i zdecydowałem że jednak to ten moment.
Mam trzech kandydatów, z czego jeden jest jeszcze przed premierą - mowa o realme GT ME, przekonuje mnie przede wszystkim ekranem i obecnością ładowania 65W. Podejrzewam że cena w Polsce będzie oscylowała koło 1600-1700zł,mam nadzieję że nie więcej.
Z drugiej strony, można dzisiaj dostać mi11 lite za 1300 co jest chyba super ceną, ale trochę martwi mnie to że dużo złych opinii na temat przeładowanej nakładki od xiaomi (ten sam problem z poco) no i jednak mimo wszystko dwa razy wolniejsze ładowanie.
Myślicie że warto poczekać na tego realme, czy 1300zł za mi11 lite 5g to niezły steal i dobrze jest go wziąć? Jak w porównaniu do obecnego sgsa? Wiadomo że fotki będą gorsze, ale na to się nie nastawiam, wystarczy że będą OK.
Z telefonu korzystam przede wszystkim do szeroko pojętej komunikacji, internetu, nie gram w gry. Bateria i niezawodność to dwie priorytetowe kwestie.
Z góry dzięki za wasze opinie!
PS. Dodam tylko ze na telefon chcę wziąć fakturę więc na pewno z polskiego sklepu będę kupował
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne