Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Xperia z3- dlaczego jest tak delikatna ?

Xperia z3- dlaczego jest tak delikatna ?
Witam. Od miesiąca posiadam telefon jak ww. Jest nieco rozczarowany faktem ze strasznie sie rysuje. Tył jest pokryty niewielkimi prawie nie widocznymi na pierwszy rzut oka rysami. Czy ktoś również ma ten problem ? Jak temu zaradzić ? Dodam ze bardzo dbam o telefon. 
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: chrome
RE: Xperia z3- dlaczego jest tak delikatna ?
Zapewne nie zdjąłeś fabrycznej, bardzo grubej, aczkolwiek prawie niezauważalnej folii. Przyjrzyj się dobrze krawędziom szkła, powinieneś ją zobaczyć. Folia jest fabrycznie nałożona zarówno na przód jak i tył telefonu.

Rysuje się bardzo, ale jednocześnie chroni szkło przed uszkodzeniem. Ja bym ją zostawił na swoim miejscu, jednocześnie żyjąc już teraz ze świadomością że niszczysz tylko folię, a nie drogi telefon Wesoły
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Sony wycofało uwieszanie tej foli z tego co mi wiadomo chociaż teraz gdy się przyjrzałem mam wrażenie ze on tam jest. Jezeli nawet bym ją posiadał to nie bedzie problemu gdy nałożę na nią folię mk3 shield ?
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: chrome
W Z2 jeszcze była na pewno, bo ją miałem. Wątpię, żeby coś się zmieniło, ale ręki sobie nie dam uciąć.

Możesz śmiało nakleić kolejną folię.
W Xperia Z5 Compact jest folia z przodu i z tylu, tak ze w Z3 pewnie tez jest.
Programy: Polecane / Nowe / Inne