Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

YouTube nie pokazuje tagów.

YouTube nie pokazuje tagów.
Witam !
Ostatnio wrzuciłem kilka filmów na YouTube i dałem tak około 10-11 tagów zapisałem , niby wszystko ok . Dziś wchodzę w opcje edycji filmu a tu tylko 4 tagi . Co jest ? Czy reszty po prostu nie wyświetla ? Czy może doda je potem ? W starych filmach ( z przed tygodnia jest dobrze wszystko) .
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: YouTube nie pokazuje tagów.
Pomoże ktoś ?
Ja zawsze daje po 7 tagów i nic nie znika, a więc może 11 to za dużo.
Dodajesz tagi po przecinku ?
Moja ulubiona gra w transformers . Tej gry nie trzeba instalować,ale trzeba mieć zainstalowany unity web player.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Wpisuje a potem daje enter , teraz spróbowałem z tym przecinkiem . Ale jest coś dziwnego . jak dodam nowe tagi , albo zamienie jeden i zapisze , potem wchodze w ten film znów to zamiast tych wpisanych mam stare tagi i jeszcze o 1 mniej . Co robić ?

W niektórych filmach działa , w jednym dodało chociaż nie wszystkie w drugim to samo , próbowałem usunąć jeden tag i zamienić go na inny i nie pokazuje .
Może to jakiś problem z YouTube . Dodam jeszcze że od miesiąca mam problem z wyświetleniami pisze że mam 690 a mam 750 i tak nalicza co dzień z 60 opóznieniem . Mój kolega to też ma , czy to normalne ?
Ja przed chwilą sprawdzałem, i u mnie wszystko działa. Przed chwila dodałem filmik, dodałem 6 tagów i tyle jest widocznych
Moja ulubiona gra w transformers . Tej gry nie trzeba instalować,ale trzeba mieć zainstalowany unity web player.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
U mnie też coś zaczęło w 3/4 filmików , ale w tych najnowszych nie działa zbyt . Dodam też że YouTube wolniej znacznie się ładuje teraz.
Zauważyłem, że jak wpisze jakiś dłuższy tag np . Counter Strike Global Offensive Gameplay to nie wchodzi ale jak np. cs global offensive gameplay to już tak . Co się dzieje ?

Dobra już po problemie , jak był jakiś dłuższy tag lub dana fraza powtarzała się w tagu . Temat do zamknięcia .
Programy: Polecane / Nowe / Inne