Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Youtube.com - komunikat "Acces denied" podczas próby wejścia na stronę - co robić?

RE: Youtube.com - komunikat "Acces denied" podczas próby wejścia na stronę - co robić?
Co do obrazków: nie masz zainstalowanych dodatków do blokowania treści? coś jak adblock itd.

Daj dla pewności zestaw logów do "Bezpieczeństwa". Opisy masz przyklejone w poddziale.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Youtube.com - komunikat "Acces denied" podczas próby wejścia na stronę - co robić?
(27.12.2009, 15:04)zegarek napisał(a): Co do obrazków: nie masz zainstalowanych dodatków do blokowania treści? coś jak adblock itd.

Daj dla pewności zestaw logów do "Bezpieczeństwa". Opisy masz przyklejone w poddziale.

jak dla mnie to nie wina komputera, brat ma to samo na latopie (internet przez ruter), a dopiero przywiózł laptopa do domu, więc nie sądze, że ma to samo (w sensie, że jakiś syf)

a jakbym robił logi do bezpieczeństwa to czego szukać??

EDIT: co do adblocka to część rzeczy odblokowałem, ale część nadal nie jest wyświetlana
czy mozliwy jest ban na YT na zakres IP?? bo zmieniałem już IP kilka razy (neostrada)
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Utwórz całkowicie nowy profil w firefoxie (bez wszelkich dodatków) i ponów próbę.

Słuchaj, przez bramkę proxy działa więc oznacza to, że coś Ci blokuje dostęp do tej strony.
Sprawdź czy nie masz witryny youtube dodanej do listy blokowanych domen w routerze.
(28.12.2009, 00:00)zegarek napisał(a): Utwórz całkowicie nowy profil w firefoxie (bez wszelkich dodatków) i ponów próbę.

Słuchaj, przez bramkę proxy działa więc oznacza to, że coś Ci blokuje dostęp do tej strony.
Sprawdź czy nie masz witryny youtube dodanej do listy blokowanych domen w routerze.

korzystam z Opery, w niej też mam tak zrobić?? sprawdzałem też na Chrome'ie i IE i to samo jest

jak sprawdzić listę blokowanych??

ED: na stronce fifaserwis wyskoczyło mi coś takiego (umieszczony na stronie filmik z YT): "Element obsługiwany przez wtyczkę, wtyczka nie została zainstalowana. Kliknij obszar zawartości, aby uzykać więcej informacji."
(28.12.2009, 00:08)Vainamonen napisał(a): korzystam z Opery, w niej też mam tak zrobić?? sprawdzałem też na Chrome'ie i IE i to samo jest

jak sprawdzić listę blokowanych??

ED: na stronce fifaserwis wyskoczyło mi coś takiego (umieszczony na stronie filmik z YT): "Element obsługiwany przez wtyczkę, wtyczka nie została zainstalowana. Kliknij obszar zawartości, aby uzykać więcej informacji."

Tak, w operze też utwórz nowy profil bez dodatków.

Zainstaluj FlashPlayer, Shockvave.
Logujesz się do routera i sprawdzasz w zakładkach:
- Domain Filters
lub
- URL Blocking
nie widzę gdzie można by utworzyć w Operze nowy profil

Flash player i Shockwave przeinstalowałem już
http://forum.pcformat.pl/thread-197292-page-2.html
da się sprawdzić blokowane elementy bez hasła do rutera??
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
access denied na stronieaccess denied na stronieco zrobic gdy na stronie youtube wyswietla sie access deniedkomunikat youtube ta stronaaccess denied co to znaczyAccess denied co zrobicco zrobic gdy jest komunikat access deniednie wyświetla strony access deniedprzegladarka nie dziala acces denied