Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

[Z życia wzięte]: czyli śmieszne historyjki , które Wam się przydarzyły...

RE: [Z życia wzięte]: czyli śmieszne historyjki , które Wam się przydarzyły...
I z wcisniecia guzika do windy!

Dzisiaj zepsulem sluchawki (Senki HD202) a ostatnio polamalem fotel do biurka przewracajac sie z nim po czym niechcacy upuscilem hantel na noge.
Zdolniacha
25 zł na Ubera - vhtxyg1due
 System operacyjny: macos Przeglądarka: mozilla
(27.03.2011, 17:47)CherryRain napisał(a): I z wcisniecia guzika do windy!

Dzisiaj zepsulem sluchawki (Senki HD202) a ostatnio polamalem fotel do biurka przewracajac sie z nim po czym niechcacy upuscilem hantel na noge.
Zdolniacha

Good Job Spoko

A ja dziś ściągałem trochę muzyki, i zabrali nagle prąd - tyle dziś ciekawych rzeczy u mnie. Pozdrawiam Jupi
Zacznij zarabianie online, już dziś - dołącz do mojego zespołu OMEGA BEST Oczko

https://omega.best/register/TEVGVA==/krzysiek1993
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
(25.03.2011, 21:22)dawidsab napisał(a):
(25.03.2011, 18:51)CherryRain napisał(a): Czyli ukradliście pilota? :D
Jest się czym chwalić.

Wypraszam sobie!Wpieniony
Nie ukradliśmy, tylko zamieniliśmy na taki sam (a to różnica).
Kradzież by była, gdybyśmy nic nie zostawili w zamian.

Biedny telewizorek. Smutek
Jak mogłeś tak go skrzywdzić?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Kiedyś jechałem z mamą tramwajem od lekarza z Katowic do lekarza w Bytomiu - i w tramwaju były dwa przyciski.
Jeden z takim mniej więcej symbolem "<<[II]>>", a drugi "_".
Ten pierwszy to do otwierania drzwi, a drugi prawdopodobnie do wysuwania podłogi, żeby np. z wózkiem wejść do tramwaju (bo to był tramwaj niskopodłogowy).
I gdy wysiadaliśmy wcisnąłem ten guziczek co jest od rozsuwania podłogi, ale nic się nie stało (nie rozsunęło)Jęzor.

Druga historia.

Jak byliśmy w Bytomiu - i wychodziliśmy od Pani doktor zatrzymał nas samochodem jakiś gość, pytając o jakąś ulicę.
I mama (z prędkości) mu odpowiedziała:
Cytat:Proszę Pana - my nie z Częstochowy.
A chciała powiedzieć, że nie wiemy, gdzie jest taka i taka ulica, ponieważ my jesteśmy nie z Bytomia, tylko z CzęstochowyHahaha.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Ja wczoraj wracając ze szkoły standardowo poszedłem na autobus. Jadę nim dosyć długo - 30 minut. W pewnym momencie, kilka przystanków dalej wsiadał taki dziadek - wyglądał na może 75-80 lat. Ledwo chodził, ale wsiadł. W pewnym momencie ni stąd ni zowąd zaczął wywrzaskiwać na cały autobus (swoją drogą współczuję babciom siedzącym koło niego) "Trzeba kurczę* pracować, a nie kurczę* siedzieć na tyłku**!!! Arbeit!!! kurczę* Arbeit!!!". Wrzeszczał tak prawie całą drogę. Przy wychodzeniu z autobusu (on jechał dalej) przechodziłem koło niego i, co może zaskoczyć, nie było czuć od niego alkoholu.

Ot cała historyjka
* - tu wstaw inne, wulgarniejsze słowo
** - tu również wstaw inne, wulgarniejsze słowo
Sprawy, które można wyjaśnić na forum nie załatwiam przez PW!! Zrozumiano?! || Komputery robiego

[Obrazek: K3jq35I.png]
(01.04.2011, 09:40)dawidsab napisał(a): Kiedyś jechałem z mamą tramwajem od lekarza z Katowic do lekarza w Bytomiu - i w tramwaju były dwa przyciski.
Jeden z takim mniej więcej symbolem "<<[II]>>", a drugi "_".
Ten pierwszy to do otwierania drzwi, a drugi prawdopodobnie do wysuwania podłogi, żeby np. z wózkiem wejść do tramwaju (bo to był tramwaj niskopodłogowy).
I gdy wysiadaliśmy wcisnąłem ten guziczek co jest od rozsuwania podłogi, ale nic się nie stało (nie rozsunęło)Jęzor.

Druga historia.

Jak byliśmy w Bytomiu - i wychodziliśmy od Pani doktor zatrzymał nas samochodem jakiś gość, pytając o jakąś ulicę.
I mama (z prędkości) mu odpowiedziała:
Cytat:Proszę Pana - my nie z Częstochowy.
A chciała powiedzieć, że nie wiemy, gdzie jest taka i taka ulica, ponieważ my jesteśmy nie z Bytomia, tylko z CzęstochowyHahaha.

LOL
Zacznij zarabianie online, już dziś - dołącz do mojego zespołu OMEGA BEST Oczko

https://omega.best/register/TEVGVA==/krzysiek1993
AtUP ten ironiczny smiech slychac az u mnie Szczerbol
W piatek szedłem z kumplem do kościoła na mszę dla gimnazjum. No i stoimy przy dzwiach w kolejce do spowiedzi, a obok nasz nasza nauczycielka z religii. Nagle do kościoła wchodzi taki żul i najpierw do mojego kolegi "masz?" i potarł palcami, co zrozumiałem jako to że chce fajki :D kolega odpowiada że nie, a ten żul się tak speszył i podchodzi tym razem do nauczycielki od religii i powtarza to samo. Gdy ta odpowiada że nie ma to gościu dał za wygraną i wyszedł z kościoła :D
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Big Grin  RE: [Z życia wzięte]: czyli śmieszne historyjki , które Wam się przydarzyły...
Dzisiaj (nie wiem jak to się dokładnie stało, ale...) ładowałem mamie telefon ("Nokia 6085") swoją ładowarką od "Nokii C5" - bo wtyczki mają takie same, a nie chciało mi się szukać oryginalnej ładowarkiWstydniś.
Przed ładowaniem baterii było połowę, a po - oczywiście cała naładowana.
Ale najciekawsze jest to, że chciałem wziąć telefon i sprawdzić czy już się naładował i czy pora odłączać, a ja patrzę - i wtyczka, którą się wpina do telefonu leżała na kocyku (bo podłączyłem telefon i położyłem na wersalce).
Później zastanawiałem się, czy ja w ogóle podłączyłem ten telefon, czy tylko włożyłem wtyczkę ładowarki do gniazdka, ale skoro było pół baterii, a jest cała, to chyba oczywistym jest, że jednak się ładowało.

Może mam po prostu samoobsługową ładowarkę, która się wypina po zakończeniu ładowania?Oczy
Może nie zauważyłem, jak sprawdzałem poziom naładowania, kiedy wtyczka się wypięła?
A może telefon ładował się przez Bluetooth (co jest raczej niemożliwe, bo w telefonie Bluetooth jest wyłączony, a ja nie mam ładowarki Bluetooth)?

Tak, czy inaczej - bateria się naładowałaWesoły.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
(10.04.2011, 10:26)dawidsab napisał(a): A może telefon ładował się przez Bluetooth (co jest raczej niemożliwe, bo w telefonie Bluetooth jest wyłączony, a ja nie mam ładowarki Bluetooth)?

Zabawne Wesoły. Nie da się ładować telefonów przez BT...
Redaktor Android.com.pl
Były redaktor Windows-Phone.pl
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
hahahaśmieszne historyjkiśmieszne opowiadania z życia wziętezabawne historie z życia wzięte forumbardzo smiesznehahaha bardzo śmieszneBardzo śmiesznesmieszne historyjkiśmieszne zdarzenia z życia wzięteśmieszne sytuacje z życia wzięte