Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

[ZAPOWIEDŹ] HD MultiGenerator

[ZAPOWIEDŹ] HD MultiGenerator
Witam ,

Otóż zacząłem pracę na projektem HD MultiGenerator [ początek "HD" został po prostu dodanych żeby upiększyć nazwę ] . Nie ukrywam , że jeśli uda mi się skończyć projekt będzie to jednocześnie najlepszy generator na świecie(!) . Praca będzie bardzo trudna - gdyż robiąc samemu będę robił o wiele dużej niż w kilka osób. Generator będzie stworzony w języku oprogramowania Java. A więc prace nad tym projektem mogą zając nawet "pół roku" gdyż spróbuję go doprowadzić do perfekcji.

Oto kilka przykładowych funkcji które będą w programie :

-wygenerowanie kodu o dowolnej długości
-możliwość dodania liczb i znaków żeby program resztę kodu mógł dopasować sam
-pracuję nad tym aby też normalni użytkownicy mogli dodawać jakieś funkcje i ulepszenia żeby program mógł się szybciej rozwijać.

Do czego przydatny?

- Nie ukrywam , że dzięki temu programowi będą mogli wygenerować "klucze" do programów i gier.
- program ma też służyć do generowania kodu [przydatnych dla firm] dzięki któremu będą mogli ten "kod" przy zakupie programu wysłać ich klientom żeby np. mogli potwierdzić zakup.

______

Ogólne informacje :

Nazwa : HD MultiGenerator
Cena : Darmowy
Funkcje : Przydatny w wygenerowaniu kodu.

A więc można powiedzieć wprost , że tak program będzie tylko [jak narazie]
przydatny w wygenerowaniu kodu. Oczywiście jeśli mi się jakieś pomysły do głowy nasuną to chętnie dodam je do programu .

Jeśli chcecie piszcie co mógłbym dodać do programu [ funkcje ]
HD MultiGenerator : wykonano 75-85%
HD MultiGenerator v. Alpha : min.50%
HD MultiGenerator v. Beta : min.80%
HD MultiGenerator Full : min.95-100%
JupiJupi
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: [ZAPOWIEDŹ] HD MultiGenerator
Czyli, że podam, ilu znakowy chcę ten kod, i... pogram mi wygeneruje kod o takiej długości?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Czyli w skrócie program do generowania kluczy? Co w tym takiego skomplikowanego? Jeżeli zrobisz tak, żeby wygenerowane klucze były zapisywane w jakiejś bazie danych i po wpisaniu klucza do programu ten pokazywał, czy jest wolny, czy poprawny itp, itd to wtedy spoko. Ale tak to lipa. Ja bym to zrobił tak:
1.Po podaniu liczby i rodzaji kluczy program wygeneruje je i zapisze do bazy danych
2.Powinna być opcja pokazywania wolnych kluczy
3.Opcja, która po wybraniu klucza(z bazy danych) i wpisaniu identyfikatora użytkownika zarezerwowywałaby(pewnie pokręciłem to słowo) klucz dla tego użytkownika
4.Opcja, która po podaniu klucza pokazuje czy jest wolny, jak nie to pokazuje dla jakiego użytkownika jest on zapisany, albo jeżeli nie ma go w bazie, to mówi nam o tym.

Jeżeli w programie będzie wszystko co powiedziałem, to może on być naprawdę bardzo przydatnym narzędziem. A jeżeli to ma być prosty program do generowania klucza, to odpuść sobie lepiej.
[Obrazek: ACFan.png]
(23.08.2012, 16:56)bingo009 napisał(a): Czyli w skrócie program do generowania kluczy? Co w tym takiego skomplikowanego? Jeżeli zrobisz tak, żeby wygenerowane klucze były zapisywane w jakiejś bazie danych i po wpisaniu klucza do programu ten pokazywał, czy jest wolny, czy poprawny itp, itd to wtedy spoko. Ale tak to lipa. Ja bym to zrobił tak:
1.Po podaniu liczby i rodzaji kluczy program wygeneruje je i zapisze do bazy danych
2.Powinna być opcja pokazywania wolnych kluczy
3.Opcja, która po wybraniu klucza(z bazy danych) i wpisaniu identyfikatora użytkownika zarezerwowywałaby(pewnie pokręciłem to słowo) klucz dla tego użytkownika
4.Opcja, która po podaniu klucza pokazuje czy jest wolny, jak nie to pokazuje dla jakiego użytkownika jest on zapisany, albo jeżeli nie ma go w bazie, to mówi nam o tym.

Jeżeli w programie będzie wszystko co powiedziałem, to może on być naprawdę bardzo przydatnym narzędziem. A jeżeli to ma być prosty program do generowania klucza, to odpuść sobie lepiej.

Tak jest baza danych od początku będzie realizowana . Jak masz jeszcze jakieś pomysły to piszOczko

Moim mottem jest : Prostota i funkcje
HD MultiGenerator : wykonano 75-85%
HD MultiGenerator v. Alpha : min.50%
HD MultiGenerator v. Beta : min.80%
HD MultiGenerator Full : min.95-100%
JupiJupi
Jak mówiłem, jeżeli program będzie miał te opcje jakie pisałem, to będzie naprawdę przydatnym narzędziem.
[Obrazek: ACFan.png]
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
do czego służy multigeneratormultigeneratortryby pracy multigeneratora