Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Zacina się Crysis mimo wymagań...

Zacina się Crysis mimo wymagań...
Zaczęło się od nowej karty - PowerColor HD 3850 512mb na starej płycie Gigabyte'a gdzie miałem PCIe x16 lecz elektronicznie obsługiwało x8 tylko. Więc sądziłem że dlatego tak mi się tnie. Zmieniłem na Foxconna A690GM2MA-8KRS2H i mimo wszystko dalej tak samo tnie lecz mam więcej fps jak gapię się w niebo czy ziemie.

A dokładnie o co chodzi... Załóżmy że wysiadam z łódki, i cały czas patrzę się na teren który już miałem na monitorze czyli ocean. Gdy nagle odwórcę się w stronę lądu - gra zacina się przez 2-4 sekundy i dopiero jest normalnie. To samo się powtarza jeżeli zaczynam chodzić, przybliżam obraz PPM, strzelam lub robię cokolwiek innego na terenie którego wcześniej nie miałem na monitorze.

Dzieje się tak i na Very High [wtedy mam 30-40 fps po patrzeniu się w niebo czy ziemię, 15-25 po skończeniu tego pokazu slajdów gdy patrzę się np. w las] , i na High [40-55 i w lesie - 30].

Komp:

Athlon X2 4400+ [2.2 GHz ~ 2.6 Ghz]
2*1024mb DDR PC667 [jakoś sądzę że tu jest problem]
Radeon 3850
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
RE: Zacina się Crysis mimo wymagań...
Hmm... a sterowniki poinstalowane?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Oczywiście.... Catalyst 8.7, Dual-Core Optimizer.. wszystko jest.
High [40-55 i w lesie - 30]. No to graj na high wielka mi różnica. Ale pytanie penie masz wałczany aa bo on zamula te karty z tej serii.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Bazar, przeczytałeś w ogóle na czym polega mój błąd ? "Gdy nagle odwórcę się w stronę lądu - gra zacina się przez 2-4 sekundy i dopiero jest normalnie" ... co mi z tego że mam te 30 fps [nawet starczy mi te 20] ale gdy zrobię jakikolwiek ruch, strzał, przybliżenie to mi zacina grę... I o te zacięcia mi chodzi... bo w żadnej grze nie mam czegoś takiego.
~Anonim napisał(a):Ja tam nigdy nie zrozumiem po co ludzie grają w Crysisa
Nic nie musisz rozumieć. Jeżeli Ty nie grasz w tą grę, to nie graj. Inni grają dla rozrywki.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Przecież to świetna gra jest.... Lepiej mi się w nią gra niż w HL2, i ten pomysł ze skafandrem.

Ale koniec o grze, tylko z moim problemem. W czym on tkwi ? Jeszcze nie sprawdzałem, i mam zamiar za chwilkę czy to samo będzie na Medium i Low detalach.

EDIT: Sprawdziłem... na low i med także tnie ale mniej. Z ciekawości włączyłem pierwszą misję, i tam nic nie tnie kompletnie. Lecz dopiero od 3 misji [Assault] zaczyna tak ciąć... Dlatego za pewne że tam jest więcej...wszystkiego Wesoły Wybuchy, ludzie, budynki... więc czego to wina ?
Cytat:Dual-Core Optimizer
Zobacz czy tak samo będzie się działo gdy wywalisz tego Dual Core Optimizer bo o ile się nie mylę to używa się go do gry w starszych grach. Wywal i zobacz bez niego.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
ta, spróbuj wywalić Dual-Core Optimizera. No i pobierz patche do Crysisa, koniecznieOczko
Tysiąc ka gold pliz! ;[

[Obrazek: 7890.jpg]
[Obrazek: 8999.gif]
Także tnie, czy V.High, czy High, czy Medium...
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
crysis 1 sie tniecrysis 1 się tniecrysis 2 nagle się zacinaCzemu crysis 1 sie zacinawymagania spelnione a gra się tnie crysis