Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Zacinanie się dźwięku i obrazu w filmach w streamingu

Zacinanie się dźwięku i obrazu w filmach w streamingu
Komputer niedawno wrócił z naprawy, więc jest prawie jak nowyOczko jednak występują problemy ze streamingiem - obraz rwie się, zatrzymuje, odtwarza się jakby w zwolnionym tempie, kłopoty są również z dźwiękiem - występują szumy, trzaski, ścieżka audio "jąka się" i przerywa. Taki problem występuje z wszystkimi plikami wideo odtwarzanymi w technologii streamingu, ze stron typu Youtube, uczestniczę też w kursach na stronie Coursera i niestety obejrzenie klipów jest niemożliwe, bo jak wspomniałam rwie się dźwięk i obraz. To raczej nie problem zawalonej pamięci podręcznej, bo komp jest po reinstalce i chodzi dopiero tydzień, co do Flasha, to aktualizowałam i jest najnowsza wersja. System to Windows XP Professional, a zacinanie się streamingowanych klipów występuje niezależnie od przeglądarki, próbowałam na Chrome, Firefoxie i 360 Browser - w każdej tak samo się zacina. Problem jest dość irytujący, zwłaszcza, że kiedyś na tym komputerze bez problemu odtwarzałam nawet długie filmy w streamingu, a teraz po prostu nie da się używać wideo online. Co może być przyczyną problemu i jak go rozwiązać? Z góry dziękuję.
[Obrazek: aEqqe.gif] 
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Zacinanie się dźwięku i obrazu w filmach w streamingu
Podaj wyniki z pingtest.net i speedtst.net
Czy problem występuje na innych urządzeniach w sieci?
"Każdego specjalistę da się zastąpić skończoną liczbą stażystów"
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne