Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Zacinanie się internetu

Zacinanie się internetu
Witam wszystkich.
Ostatnio miewam problemy. Kiedy sobie grałem w America`s Army to gdziekolwiek nie wchodziłem(nawet jak było pusto) to tak mi się mulił internet, że nie wytrzymuję już z tym ..... . Nie wiem czego to jest wina, proszę o pomoc.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Zacinanie się internetu
napisz jakie masz łącze (pewnie sieć lokalna/radiówka) i parametry komputera też by sięprzydały
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
przed uruchomieniem gry powyłączaj jakies tam programy korzystajace z neta. Lub pobieranie jakiegoś pliku, emule itp.

A może masz gości?

Daj loga z HiJack This
Jezeli masz łacze wolniejsze od 128kb/s to bedzie sie ciac. I jeszcze jedno pytanie. Łącze symetryczne czy asymetryczne??
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
~Anonim napisał(a):A może masz gości?

Daj loga z HiJack This

W tym wątku - http://www.pcformat.pl/forum/showthread.php?tid=10741 maksym dawał log z Hjt i po ostatniej kontroli wszystko było ok. Więc wirusy można odstawić.

W wątku o AV przeczytałem że używasz NOD-a 32 i Avasta!. Odinstaluj jednego i komp zacznie szybciej chodzić.
Cyk, cyk, cyk, zegar tyka.

KUTNOTRANS - usługi transportowe
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: opera
Przepraszam z tymi antywirusami. Ja mam 2 komputery. Na 1 używam NODa a na 2 Avasta. Dobrze wszystko jest jeśli chodzi o antywira. Moje łącze to 130Mb/s i Symetryczne łącze. Przed grą nie używam niczego, co miało by związek z internetem. Zwykle się nie cieło, ale teraz tak (troche mało) ale nic się nie da robić oprócz siedzenia w internecie, a czasami musi sobie człowiek zagrać w coś nie?
Programy: Polecane / Nowe / Inne