Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Zakup nowego komputera

RE: Zakup nowego komputera
Hmm... ja złożyłbym coś na http://www.proline.pl tam jest bardziej przejżysty knofigurator itp. Wesoły Później wrzucę zestawik Wesoły
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
a procek to mu zaraz znajde taki ze cie zamuruje
Cytat:Karta graficzna GeForce 8600 GT Gainward 1GB (DDR2)
nie denerwuj mnie bo dobrze widze Szczerbol sam napisales 1gb DDR2 !

Plyta strasznie droga jak na AM2Oczko lepiej brac Foxconn A690G jesli sie pakujemy w AM2 (choc lepiej brac intela za taka kwote)

Sempron to dobry procesor? mam Cie jeszcze raz wysmiac?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
no to maciej skonfiguruj mi kompa na proline za maks 2500zł według ciebie dobrego ale dysk seagate taki jak ja wziołem i ram tez taki i wszystko oprócz tego co zle
jaki socket mam wybrac do nowego kompa według was?????
Cytat:Dysk Twardy IDE/SATA Seagate 500 GB Barracuda 7200.11 (32MB, Serial ATA II) 473 zł
32mb cache? a po co za taki duzy bufor placic? lepiej zaoszczedzic i brac 16mb, to w zupelnosci wystarczy

Cytat:Dysk twardy. Przydał by się jakiś dysk (coś 200 - 250 GB).
Czytaj wypowiedzi autorow. Wesoły ja juz swoj zestaw wyzej podalem, nie dalem jedynie twardziela poniewaz ma swojego starego 80gb

ma24rcin - przeczytaj moja wypowiedz (post nr2) ja juz swoj zestawik podalem Wesoły

wytlumaczy mi ktos czemu akurat proline.pl?

EDIT
naucz sie uzywac opcji edytuj to nie takie trudne Szczerbol za 3000zl mozna brac zestaw pod intela (LGA 775 jakbys nie wiedzial)
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
[quote=maciej12345]
[quote]
kolega Pioootrus zapewne slabo sie na komputerach zna
[/quote]

No cóż. Trzeba przyznać, że akurat w budowie/budowaniu komputera nie jestem najlepszy Język. Ja bardziej siedzę w programowaniu, Office, Windows, Internet i takie inne bajery.

Tak też wspominając ktoś napisał o dysku 500GB. Czemu nie Język Nie pogardzę takim Zęby. A tak się jeszcze zastanawiam czy dało by się złożyć coś za 3000zł z Core 2 Duo E6850 (3 GHz)? Powiedzmy, że chcę dysk twardy minimalnie 200 GB. Im więcej tym lepiej Zęby

Mam tylko małe zastrzeżenia do Asus P5K-E. Nie wiem po co mi w komputerze stacjonarnym WiFi. Faktycznie mam router bezprzewodowy (D-Link DI 524), ale od biurka z komputerem stacjonarnym do routera mam ok. 1,5 m więc poszukam sobie SAM Zęby jakiejś innej plyty.
no tez z tej płyty nie byłem zaskoczony co maciej podał bo w najlepszych sklepachkomputeroowych sprawdzalem i jej tam nie było bo i m sie nie opłaca sprowadzac
macieju 12345 moim zdaniem umieściłeś w swojej wizji za słaby procesor. a co do ramów to nie zaleca sie wsadziania starszych kości do nowszych modułów. poza tym mogą sie one "gryźć" i komp może sie nie uruchomić. pozdrawiam
 Przeglądarka: opera
maciej podał bardzo mcny i dobry procek.
 System operacyjny: windows_me Przeglądarka: ie
Programy: Polecane / Nowe / Inne