Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Zalanie/nie zalanie SAMSUNGA GALAXY SIII s3

RE: Zalanie/nie zalanie SAMSUNGA GALAXY SIII s3
orginalnie ma taki kolor jak na zdjęciu: [Obrazek: samsung_galaxy_s3_review_test_smartphone_6m.jpg]
I jak masz taki sam to nie mogą ci udowodnić że go zalałaś więc gwarancja pozostaje.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
(17.05.2013, 11:27)Krychun3 napisał(a): orginalnie ma taki kolor jak na zdjęciu: [Obrazek: samsung_galaxy_s3_review_test_smartphone_6m.jpg]
I jak masz taki sam to nie mogą ci udowodnić że go zalałaś więc gwarancja pozostaje.

to mam taki :-) po propstu to, ze sa fioletowe prążki jest ważniejsze, że więcej jest białego :-) dobra to co teraz jak oddałam taki telefon , a oni juz mi skasowali gwarancje i wymienili styki za kasę (jeszcze jej im nie dałam, bo jeszcze telefon nie jest gotowy do odbioru). Powiedzieli mi, ze w telefonie sa ślady cieczy.
To się ich zapytaj jak by się miała dostać ciecz skoro masz czujnik wilgotności/cieczy w nienaruszonym stanie?Oczko
(17.05.2013, 11:33)Krychun3 napisał(a): To się ich zapytaj jak by się miała dostać ciecz skoro masz czujnik wilgotności/cieczy w nienaruszonym stanie?Oczko

czyli mnie zrobili w jajco poważne ;/ to jest jakaś paranoja.
Dużo zależy od konkretnego serwisu, ale jak poszukać w sieci, to jest to bardzo częsty problem. Jedyna rada na przyszłość to robić zdjęcia telefonu przed wysłaniem/oddaniem i informować o tym obsługę. Jeżeli oddajesz osobiście, to należy żądać by umieścili taką informację w uwagach.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
samsung galaxy s3 czujnik wilgociczujnik zawilgocenia samsung s3samsung galaxy s3 mini zalanyzalany telefon dotykowy samsungzalany samsung galaxy s3zalanie wyswietlacza samsung galaxy s3po zalaniu nie dziala ekran dotykowyczujnik wilgoci galaxy siiiczujnik wilgoci galaxy s3jak sprawdzić czy s3 nie był zalany