Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Założenie hasła na folder z dysku zewnętrznego

Założenie hasła na folder z dysku zewnętrznego
Cześć

Szukam jakiegoś prostego programu, który umożliwiłby mi zablokowanie jednego folderu (nie całego dysku) na dysku zewnętrznym, tak żebym po wpisaniu hasła mógł normalnie z niego korzystać. Nie chcę niczego szyfrować ani nie wiadomo jak zabezpieczać, wystarczy mi proste dodanie hasła Wesoły
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: Założenie hasła na folder z dysku zewnętrznego
Odświeżam
Najprościej jak można, program WinRar, wystarczy kliknąć prawym klawiszem na folder i wybrać >> dodaj do archiwum, potem ustawiamy w Metoda kompresji >> bez kompresji i dodatkowo zaptaszkowujemy >> zablokuj archiwum, przechodzimy na zakładkę >> Zaawansowane i wybieramy >> wprowadź hasło, tu wprowadzamy dwa razy hasło i dodatkowo zaptaszkowujemy opcję >> zaszyfruj nazwy plików, klikamy 2x ok.
Ps.Identyczną opcje posiada darmowy 7zip.
Polecam mały programik TrueCrypt utworzy plik o wielkości jaką ustawisz zaszyfrujesz go np. AES-256 i życzę powodzenia w złamaniu zabezpieczeń.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
jak zablokowac foldery na dysku zewnetrznymjak zabezpieczyć dysk zewnętrzny hasłemjak zabezpieczyć folder na dysku zewnętrznym hasłemzabezpieczenie folderu hasłem na dysku zewnętrznymjak założyć hasło na folder na dysku zewnętrznymjak zabezpieczyć folder hasłem na dysku zewnętrznymjak założyć hasło na dysk zewnętrznyczy na dysku zew mozna zalozyc haslo?jak zablokować folder na dysku zewnętrznymjak zabezpieczyć hasłem folder na dysku zewnętrznym