Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Zanik transferu.

Zanik transferu.
Siema! Od kilku miesięcy nawiedzają mnie dziwne zmiany prędkości transferu. Tzn. czasem internet chodzi wyśmienicie, lecz od wczoraj powrócił problem zanikającego przesyłu(jeśli sto razy odświeżę stronę, to może trafię na jakiś zabłąkany pakiet). Oglądając pierwszy lepszy filmik świetnie to widać, 5 sekund normalnej prędkości, przestój, coś tam się ruszy i znowu odcięcie. Nie to, żeby połączenie było zrywane, po prostu transfer zanika, a czasem się pojawi. Może piszę trochę laicko, no ale cóż, nie każdy informatykiem się rodzi! Za pomoc z góry dzięki.Oczko
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Zanik transferu.
Kolega pożyczył mi moją szklaną kulę i nie wiem kto jest operatorem, jaki jest rodzaj połączenia (tzn wi-fi czy kabel) czy jest to internet mobilny czy stacjonarny. Podaj te informacje.
[Obrazek: userbarpcf.gif]
Arghhhh no tak najważniejsze! Radiówka, kabel idzie do routera i dzieli sygnał na dwa kompy.
Dzwoniłeś do operatora? Może to uszkodzony router.
Sprawdź czy na twoim i/lub sąsiednim kanale nie powstała nowa sieć WI-FI oraz czy tylko ty korzystasz z sieci (czyli czy nie ma intruza). Zaloguj się do menu routera i wykonaj testy ping.
[Obrazek: userbarpcf.gif]
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
jest połączenie zanika transfer