Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Zarabianie w internecie-da się??

RE: Zarabianie w internecie-da się??
nie malo SmutekSmutekSmutek to promowanie zaczale dopiero dzis!! ale juz mala 15 sie zebrala hahaha
ale wlasnie tu jest glowny sens zarabiania w internecie!!! jesli namowisz duzo osob to zyskasz duzo jesli nie to nie ma co zaczynac!!! takie zycie taki jest dzisiejszy swiat i jego reguly!!! hmm trzeba sie dostosowywac Wesoły
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Nie, takie nie jest życie ani taki nie jest świat. Takie są schematy piramidkowe, które (jeśli w ogóle) zazwyczaj przynoszą zyski tylko stojącym na początku.
 System operacyjny: linux_gentoo Przeglądarka: opera
Juz niedługo koniec miesiąca i firmy reklamowe zamienią punkty na Euro !

Ciekawe jaka będzie stawka za ten miesiąc mam nadzieją że tak jak do tej pory wyższa od poprzedniej...

Zainteresowanych zarabieniem w sieci na różne sposoby ( programy partnerskie, allegro czy klikaniem w banerry) zapraszam do pisania do mnie prywatnych wiadomości na forum.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
~Anonim napisał(a):Juz niedługo koniec miesiąca i firmy reklamowe zamienią punkty na Euro !

Ciekawe jaka będzie stawka za ten miesiąc mam nadzieją że tak jak do tej pory wyższa od poprzedniej...

Zainteresowanych zarabieniem w sieci na różne sposoby ( programy partnerskie, allegro czy klikaniem w banerry) zapraszam do pisania do mnie prywatnych wiadomości na forum.

Po raz ostatni pytam: Ale dlaczego nie podasz tej informacji na forum? Chyba lepiej żeby dowiedzieli sie o tym wszyscy forumowicze, a nie po kolei z osobna przez PW. Jaki to ma sens? Jeżeli linki są zgodne z prawem to przecież możesz je podać. I to nie będzie żadna reklama
~Anonim napisał(a):9€ miesięcznie, co daje nam około 40 złotych. Po roku będzię mieć coś koło 500 złotych. Dziennie siedzimy 3 godziny przed komputerem, miesięcznie 90, rocznie ponad 1000. Za tysiąc godzin 400 złotych, nie warto :D

Powiem krótko całe te zarabionie to jest pic na wode znaczy sie pierdoły i tyle. Wiem z własnego doświadczenia ze zarobic sie w internecie nie da (chyba za na allegro) wiec lepiej dajcie se wszyscy spokój ja tez kiedys byłem napalony na to "zarabianie" ale skończyło sie na zasyfionym kompie zapchanej skrzynce a kasy jak nie było tak nie ma czyli LIPA
pozdr.
"do łopaty Język " bo inaczej się przed siedzeniem przed kompem nie zarobi Język nic nie ma za darmo :D
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: avant
I tym optymistycznym akcentem zakończymy ten wątekWesoły
Psycho Killer
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
zarabianie w internecie opiniezarabiam.com opiniezarabiaj w internecie opiniebezpieczne zarabianie w interneciezarabianie w internecie forum opiniezarabianie w sieci opiniezarabianie w internecie forumczy znacie bezpieczne zarabianie w siecijak zarobić w internecie wizazbezpieczne zarabianie w internecie opinie