Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Zasilacz, Tanie chłodzenie CPU do 100 zł Ryzen 5 2600

RE: Zasilacz, Tanie chłodzenie CPU do 100 zł Ryzen 5 2600
To mam nadzieję, że dostanę tę co pasuje, bo już mi wybije z tym sklepem. W x-komie mi kazali czekać do 29 czerwca i mi blokowało resztę rzeczy więc domówiłem w KR system tam gdzie resztę, ale nie było jej w sklepie internetowym tylko z półki telefonicznie mi facet dodał do zamówienia. Także nie widziałem specyfiki. Już 2 razy dopłacałem do zamówienia, bo zabrakło tego co kupiłem. Masakra.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
daj znać co wkońcu poskladasz i nie rozbijaj się na kilkanaście wątków :p
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Atkonsultant

Było jeszcze dłużej czekać,ale co my ci poradzimy jeśli ty nie słuchasz tylko kombinujesz . Smutek
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
No dam znać. W Pon powinna być ostatnia partia (mam nadzieję).

AtMonteCristo

Jak to nie słucham, wybrałem wszstko dokładnie, to co mi poradziliście. Musiałem najpierw się dowiedzieć co mam wybrać, tak żeby było kompatybilne. No, a z dostępnością jest jak jest. To też nie jest tak, że nie ma dostaw, bo one niby idą na bieżąco (jak twierdzą sprzedawcy). Tylko na magazynach nie trzymają albo mają mało sztuke i kupujesz, a potem telefon, że nie ma albo czekasz kilka dni i sam dzwonisz WTF, bo zamówienie ma status - kompletowanie produktów przez tydzień.

Ok, to nie będę już w tym pisał tylko w tym o składaniu, żeby się nie rozbijać na kilka wątków. Zobaczyłem tu, że była nowa odpowiedź odnośnie Fery 3 dlatego napisałem.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
przecież nie podalibyśmy ci niekompatybilnego sprzętu , bez problemu można było narpierw zamówić a potem dopiero nas dopytywać ...

A z dostępnością oszczegaliśmy no i masz . jest jak jest , i trzeba przeczekać .
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
Programy: Polecane / Nowe / Inne