Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Zastrzezenia do administratorów forum.

RE: Zastrzezenia do administratorów forum.
Damian3k napisał(a):Staram się zgłaszać każdy wątek wktórym ejst cos nie tak. Myślicie ze moderator ma czas byc 24/7 na forum? MOżecie im pomóc, zamiast narzekać i na nich naskakiwać.
Wcale tak nie myślę... Nie narzekam, tylko piszę jak jest (albo jak ja to widzę). Nie chodzi mi o wszystkie wątki, tylko wątki, które mają złe nazwy, a mimo to są popularne i dużo (nie tylko "zwykłych") użytkowników w nich odpowiada. Teraz rozumiesz? Czy znów wyjdę na osobę, która tylko narzeka na biednych (i po Twojej wypowiedzi widać, że nietykalnych) modów?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
~Anonim napisał(a):Wcale tak nie myślę... Nie narzekam, tylko piszę jak jest (albo jak ja to widzę). Nie chodzi mi o wszystkie wątki, tylko wątki, które mają złe nazwy, a mimo to są popularne i dużo (nie tylko "zwykłych") użytkowników w nich odpowiada.

Czyli tylko się tym wątkom przyglądasz, zamiast je zgłosić, tak robi większość użytkowników. Więc nie wiem dlaczego piszesz, ze się rozwijają zamiast je po prostu zgłosić.
 System operacyjny: linux_fedora Przeglądarka: firefox
Damian3k napisał(a):
~Anonim napisał(a):Wcale tak nie myślę... Nie narzekam, tylko piszę jak jest (albo jak ja to widzę). Nie chodzi mi o wszystkie wątki, tylko wątki, które mają złe nazwy, a mimo to są popularne i dużo (nie tylko "zwykłych") użytkowników w nich odpowiada.

Czyli tylko się tym wątkom przyglądasz, zamiast je zgłosić, tak robi większość użytkowników. Więc nie wiem dlaczego piszesz, ze się rozwijają zamiast je po prostu zgłosić.
Mam dać znać moderatorowi, żeby zerknął na tytuł wątku, w którym się wypowiada?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
~Anonim napisał(a):Mam dać znać moderatorowi, żeby zerknął na tytuł wątku, w którym się wypowiada?

Fakt, ale na forum jest Wiele moderatorów, chocby po to, zeby dostrzec coś czego inny nie zobaczy.
 System operacyjny: linux_fedora Przeglądarka: firefox
~Anonim napisał(a):Chodzi o to, że niektóre tematy posiadające złe tytuły są bardzo rozwijane, nawet przez moderatorów. Trochę to niesprawiedliwe, że jeden temat jest zamykany i usuwany, a drugi z w cale nie lepszym tytułem, czasem nawet gorszym są jak już powiedziałem rozwijane ...
Chodzi o to że moderatorzy nie są jednym ciałem i każdy ma inne zdanie co do poprawności tytułu, jedni bardziej restrykcyjne, inni mniej. Ja np. zwykle nie wyrzucam wątków w których jest kilka wypowiedzi bo to bez sensu żeby dane osoby pisały wszystko od nowa. Ale ktoś inny może uważać inaczej.

System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
No wiec tak. Po 1 to dziex za wszystkie odpowiedzi i za to ze temat nie obszedl sie echem. Po 2 to jeszcze wieksze DZIEX dla Sobiecha za poparcie i za to ze jako jedyny podpoowaiedzilaes mi nazwe watko ktora powinna zadowlic adminow i moderatorow. Po 3 to sorz za te przeklenstwa fakta faktem z lekka cenzura no ale tak czy siak to sorz niepotrzenie sie unioslemKwaśny postaram sie opanowac na przyszlosc, i po 4 to gosciu nie znasz mnie a twierdzisz ze jestem burakiem. Ja cie nie znam i nie bede ocenial bo inaczej nie byl bym tym kim jestem, po prostu to by bylo niezgodne z moim charakterem.
mmm.... teraz dopiero zauwazylem ze jest jeszcze 2 strona, wieec sorz ze nie napisalem tego w poprzednim poscie, i powiem jedno... slowo zall jest tu prostackie i totalnie nie na miejscu, po za tym wychodzi juz z uzytku. Wiec tak, mam drobny pomysl i kieruje go do adminow i moderatorow. Zrobicie se nowy temat pt: Klotnie adminow i moderatorow. uzytkownik lilandrach ma racje wg mnie ma calkowita racje, dodam jeszcze, ze jesli moderatorom i adminom tak zalezy na poprawnych tytulach waktow to jesli cos jest zle niech zmienia nazwe albo wysla pm do uzytkownika zeby to zmienil. Mam jeszcze 2 tygodnie aby naprawic te usb do 18-tki kumpla. Mam nadzieje ze wiecej sie nie powtozy sytuacja ze usuwaja mi 3 watki z rzedu.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Miotasz się jak możesz zamiast raz przeczytać wątek :
http://www.pcformat.pl/forum/showthread.php?tid=30324
I się do niego zastosować Oczy
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Dużo gadania, a tak naprawdę wszystko w zarzutach się sprowadza do:
~Anonim napisał(a):Co to was obchodzi jaki jest temat watku. Wazne jest to co jest w jego srodku a nie w temacie no kurde wy wy sie w buszu rodzicie czy jestescie tacy pusci?
Mylisz się, ewidentnie nie masz zielonego pojęcia co to forum dyskusyjne, jaki ma cel, jak działa i jakie z tego wynikają sytuacje. Mając takie klapki na oczach nie potrafisz sobie wyobrazić niczego poza czubkiem własnego nosa. Nie umiesz dostrzec tego, że prawidłowe tytułowanie wątków jest niesłychanie ważne do utrzymania porządku w dziale, do kategoryzowania wątków w dziale, do ułatwienia innym użytkownikom poruszania się po forum, do późniejszego wykorzystywania wiedzy zgromadzonej w wątku. Jeśli dalej nie rozumiesz, to nie zamierzam tego wyjaśniać, bo pewnie tych klapek z oczu i łopatą bym nie zdjął, więc puenta będzie krótka:
forum ma swoje zasady, które mają ułatwić nam używanie go - albo przestrzegasz ich, albo nie uczestniczysz w życiu forum.

Wszystkie reguły są jasno opisane w dziale "Ważne ogłoszenia" i masz obowiązek zapoznać się z nimi oraz ich przestrzegać. Kropka.

Otrzymujesz również bana za treści rozsyłane do użytkowników tego forum poprzez PW. Treści nieakceptowalne, żałosne i tak obraźliwe, że sam dziwię się, że dałem tego bana tylko na 2 dni.

Update: po powrocie pokazałeś prawdziwe oblicze. Ban permanentny na obecne i przyszłe konta oraz na IP za chamstwo, brak kultury, buractwo.
 System operacyjny: linux_gentoo Przeglądarka: opera
Programy: Polecane / Nowe / Inne