Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Zawiesza mi się nowy komputer.

Zawiesza mi się nowy komputer.
Witam
Coś się dzieje nie dobrego z moim komputerem. Kupiłem go 3tyg. temu.
Przed chwilą grałem w lola i z niewiadomej mi przyczyny komputer zawiesił się, ale w bardzo dziwny sposób. Mianowicie, monitor zaczął mrugać, a w głośnikach i słuchawkach buczało strasznie. Sama jednostka była włączona i działała. Nie wiem co o tym myśleć. To 3 taki przypadek w ciągu 6 dni.

Specyfikacja komputera: Goodram DDR3 8GB(2x4GB) 1333MHz
Asrock B75 Pro3 Intel B75 LGA 1155
Sapphire ATI Radeon HD7870 GHz Edition 2GB
Seagate Barracuda 500GB SATA3 (ST500DM002) 232,00 zł 1 23% 188,62
Asus nagrywarka DVD DRW-24B5ST
Aerocool VS-9 Advance USB3.0
XFX Core 550W
Intel Core i5-3470 Ivy Bridge LGA1155 BOX
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: Zawiesza mi się nowy komputer.
Sprawdź dysk pod kątem bad sectorów oraz sprawdź temp i na wszelki wypadek przeskanuj kompa..
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
Temperaturę sprawdziłem po ponownym włączeniu. Procek 30 stopni a karta graficzna podobnie.
Czy wyłączenie harmonogramu zadań, może być powodem tego błędu? Bo żeby grać w GTA4 musiałem go wyłączyć.
W każdym razie teraz nie umiem go włączyć. Możecie mi powiedzieć jak to zrobić? Bo nie mogę włączyć defragmentatora dysków.
Czy wyłączenie harmonogramu zadań, może być powodem tego błędu? Bo żeby grać w GTA4 musiałem go wyłączyć.
W każdym razie teraz nie umiem go włączyć. Możecie mi powiedzieć jak to zrobić? Bo nie mogę włączyć defragmentatora dysków.
Harmonogram nie ma nic do tego, obstawiam sterowniki do karty graficznej. Najlepiej je przeinstaluj.
Człowiek uczy się na własnych błędach. ....Choć pewnie wolałby uczyć się na cudzych.
Dokładnie jak w powyższym poście,zrób reinstal lub ściągnij najnowsze sterowniki do karty graficznej i wszystko powinno być w porządku. Daj znać czy pomogło.
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
gdy włączam lola komputer zawieszajak włączam lola to mi sie komputer zawiesza i sie wyłączakomputer zacina lolaZawiesił mi się nowy kompzawiesza mi sie komputer jak włączam lola