Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Zawieszanie sie Batlefield Play4Free po aktualizacji.

Wink  Zawieszanie sie Batlefield Play4Free po aktualizacji.
Witam serdecznie. Otóż mam następujący problem. Od jakiegoś stycznia lubię sobie zagrać raz na jakiś czas w Batlefield`a Play4free i gra zawsze chodziła bez problemów. Żadnych lagów, błędów, restartów itp.
Wczoraj, mniej więcej po 3 miesięcznej przerwie postanowiłem zagrać w wyżej wymieniony tytuł jednak staje się to nie możliwe ze względu na bardzo dziwne zachowanie gry a mianowicie...
-Wchodząc na serwer, proces ładowania, przebiega bez problemów, jednak kiedy tylko zaczynam grać, (być na mapie) zdarza się że obraz się zawiesi-np. biegnąc do przodu, -hop- i nagle jestem z powrotem 15 metrów z tyłu.. Jednak to się jeszcze nie tak często zdarza, aczkolwiek zdarzyła mnie uprzedzić informacja - Wystąpił problem z twoim połączeniem po czym sie wyłącza i gra toczy sie dalej.

Następnym problemem jest dźwięk, który w jakiś tam sposób funkcjonuje normalnie, ale w sytuacji kiedy przebiegam np. koło czołgu, nie słychać już tego jak chodzą inni gracze w pobliżu.
To samo następuje w sytuacji kiedy np jedzie czołg, a nad nim leci helikopter jednak wtedy w głośnikach mam istny Dubstep Remix.

Reasumując, nie bardzo wiem jak sobie z Tym poradzić, czego to jest wina, ponieważ komputer spełnia wymagania gry, nigdy nie było żadnych problemów, Tylko po wczorajszej aktualizacji jak by coś sie stało.

-Przeinstalowałem gre-nie pomogło.
-Naprawiłem w menu programów Net.Framework 3.5 -też nic nie pomaga.
I już więcej żadnych pomysłów nie mam..

Może wy macie jakiś pomysł?
Bardzo proszę o rade.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
RE: Zawieszanie sie Batlefield Play4Free po aktualizacji.
Moze jaki wirus przeskanuj kompaOczko
Real men don't cry ...

System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
wystąpił problem z twoim połączeniem