Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Zerwane połączenie z internetem [ Na innym komputerze nie ma problemów]

Zerwane połączenie z internetem [ Na innym komputerze nie ma problemów]
Witam mam oto taki problem: Około godziny 20 siedziałem sobie spokojnie przed komputerem i prawdopodobnie nogą poruszyłem kabel od internetu a 5 sekund później straciłem z nim połączenie. Dodam że na innym komputerze internet działa bez żadnych problemów (Z niego piszę). Windows reaguję jakby internet nie był w ogóle podłączony.

Karta Sieciowa - Zintegrowana
Płyta Główna - ASUS P5VD2-MX

Czy jest możliwość aby zintegrowana karta sieciowa uległa uszkodzeniu?

Mam nadzieję że szybko pomożecie gdyż jest to dla mnie bardzo ważne. (Brak możliwości dokończenia pracy). Przepraszam za małe literówki ( Trudno mi się piszę na tym laptopie)

Oczywiście wszystkie kable poprawiłem a jak nie pomogło to odłączyłem i ponownie podłączyłem.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
RE: Zerwane połączenie z internetem [ Na innym komputerze nie ma problemów]
Jaki jest stan połączenia lokalnego w dziale "połączenia sieciowe"? (oczywiście chodzi o komputer z niedziałającym internetem)
FAQ you! Język
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: chrome
RE: Zerwane połączenie z internetem [ Na innym komputerze nie ma problemów]
Problem naprawiony do zamknięcia.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
poruszylem komputerem nie mam internetu