Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Zestaw za 2000 zł. Prosze o ocene.

RE: Zestaw za 2000 zł. Prosze o ocene.
No to widocznie nie miałeś też porównania do podobnie cenowego Zalmana Z3... Jak się nie ma porównania do produktu z podobnej półki cenowej to na jakiej podstawie twierdzisz, że obudowa jest solidnie wykonana? Dla mnie kisiel i koniec. Spróbuj ją przenieść, a jak zdejmiesz panele boczne to normalnie jak galaretka...Załatw sobie Zalmana Z3 ewentualnie Z5, porównaj i sam zobaczysz... Dodatkowo proponuję jako uzupełnienie: http://forum.benchmark.pl/topic/98156-si...-recenzja/
Zostały tam poruszone różne, potwierdzone kwestie. Tylko całość, a nie jedna strona(czy też wycinek) jak w przypadku naszej dyskusji na temat procesorów AMD. Do tego proponuję popcorn, bo naprawdę bardzo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Przecież nie musisz tą obudową rzucać... Nie zniżaj tak poziomu tej obudowy, że wszystko lata jak galareta, jest strasznie wykonane bo tak nie jest... Miałem dziesiątki obudów w dłoniach i w porównaniu np. do Z9 nie widzę różnicy w jakości, zarazem ta obudowa i ta jest godna polecenia.Obudowa ma służyć za "opakowanie" naszego sprzętu i odprowadzanie ciepła, co jak wcześniej wspomniałem ten case wyśmienicie chłodzi podzespołki.
Ta obudowa jest tandetna i nie zmienię swojego zdania. Sprowadzają z Chin za śmieszne pieniądze naklejają swoje logo i trzepią wielkie pieniądze. Modecom chyba zaczął korzystać z usług tego samego Chińczyka, bo niektóre ich nowe obudowy mają prawie identyczne projekty, oferują to samo za mniejsze pieniądze.
Programy: Polecane / Nowe / Inne