Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Zmiana wyglądu LG Leon 3G

Zmiana wyglądu LG Leon 3G
Jestem posiadaczem LG Leon 3G i chciałbym zmienić w nim wygląd. Wystarczyłyby mi icon packi, ale one są dostępne i możliwe do ustawienia dopiero po zainstalowaniu jakiegoś dodatkowego launchera. Stwierdziłem, że poszukam jakiegoś, ale zależy mi bym miał cały czas knock code i knock off (po podwójnym kliknięciu) tyle, że żadnego nie znalazłem.. Były jakieś launchery, które miały ogólnie różne gesty, w tym podwójnego kliknięcia i niektórzy radzili, żeby po prostu podpiąć pod ten gest aplikację wyłączającą ekran. Niestety zainstalowałem jedną taką i nie działało to tak jak powinno. Dodatkowo nie dało się jej później usunąć.
Co byście poradzili w takiej sytuacji, szukałem różnych rozwiązań i nie mogłem się doszukać.. Ma ktoś jakiś pomysł?
"Nigdy nie kłóć się z głupcem - ludzie mogą nie dostrzec różnicy" prawa Murphy'ego

Sprzęt w profilu.

Pozdrawiam Chr1stian
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: Zmiana wyglądu LG Leon 3G
W ustawieniach wyświetlacza głównego masz zakładkę 'Motyw'. Pobierz jakiś i zainstaluj.
Nokia C3-01 > Samsung Wave 723 > Motorola W388 > SE Xperia X8 > Sony Xperia Tipo > SGS II > LG L Fino > LG G3s > iPhone 5 > iPhone 5s > Note 4 Global > Mate 10 lite

System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Skocz do: