Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Zmiany na forum

Zmiany na forum
Moi Drodzy,

Nad rozwojem Forum PCFormatu i PCFormat pracuje wielu ludzi, dzięki którym wszystkie błędy na forum zostały poprawione, wdrożono PCFormat Programy oraz rozpoczęto dalsze prace mające na celu ciągłe ulepszanie serwisu.

Od dnia 1 listopada przestaję być administratorem forum, co jest moją osobistą i w pełni świadomą decyzją, podyktowaną chęcią rozwoju w innych działach mediów. Możecie mieć 100 procent pewności, że moja rezygnacja ze stanowiska w żaden sposób nie wpłynie negatywnie na sposób funkcjonowania serwisu i forum. Będzie ono zarządzane przez te same osoby co dotychczas, z Waszego punktu widzenia zmieni się wyłącznie osoba kontaktowa. Od 1 listopada będzie to Krzysztof Mocek, któremu za chwilę oddam głos.

Z mojej strony chciałbym jeszcze podziękować Wam za zrozumienie, wsparcie oraz umiejętności, które nabyłem również dzięki Wam. Wszystkie osoby, które zechcą się ze mną w przyszłości skontaktować, nie powinny mieć problemów z odnalezieniem odpowiednich danych.

Trzymajcie się i dziękuję za ostatnie 1,5 roku.

Pozdrowienia,
Krzysiek Gudowski

-------------
Krzysztof Mocek:

Witam Was serdecznie.

Jako, że Krzysiek opuszcza nasze progi, zostałem wytypowany do przejęcia jego obowiązków na forum. Żeby nie być całkowicie anonimowym, przedstawię swoją osobę.
Mam na imię… też Krzysiek (przynajmniej nie będziecie musieli się przestawiać) i od jakiegoś czasu pracuję nad obecną formą PC-Formatu, którą możecie oglądać. Do tej pory mogliście mnie kojarzyć z zamieszczanych na głównej stronie serwisu newsów, od listopada będę także odpowiedzialny za nasze forum. Generalnie jestem raczej sympatycznym gościem, potrafiącym się komunikować i posiadającym doświadczenie w obsłudze forum (byłem odpowiedzialny za kilka w moim życiu). Liczę, że nasza współpraca przyniesie korzyści i wspólnie zrealizujemy zapoczątkowane przez Krzyśka plany dot. tego miejsca. Z mojej strony mogę zapewnić pełne wsparcie, pomoc oraz codzienną aktywność. Liczę, że będzie nam się dobrze współpracowało i, że sprostam tak wysoko postawionej przez Krzyśka poprzeczce.

Pozdrawiam,
Krzysiek Mocek
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Zmiany na forum
(27.10.2011, 10:51)admin napisał(a): [...]

Od dnia 1 listopada przestaję być administratorem forum, co jest moją osobistą i w pełni świadomą decyzją, podyktowaną chęcią rozwoju w innych działach mediów. Możecie mieć 100 procent pewności, że moja rezygnacja ze stanowiska w żaden sposób nie wpłynie negatywnie na sposób funkcjonowania serwisu i forum. Będzie ono zarządzane przez te same osoby co dotychczas, z Waszego punktu widzenia zmieni się wyłącznie osoba kontaktowa. Od 1 listopada będzie to Krzysztof Mocek, któremu za chwilę oddam głos.

[...]

Witam!

SzkodaSmutek. Mam tylko nadzieję, że nowy Admin nie upodobni się do "hugo4jc" - i będzie sumiennie wykonywał swoje obowiązki (tak jak dotychczas robił to niejaki Krzysztof Gudowski.

Poprzedniemu Adminowi (Krzysztofowi G.) chciałbym życzyć powodzenia w dalszej (innej) pracy, a naszego nowego Admina (Krzysztofa M.) chciałbym gorąco powitaćBukiet.

Swoją drogą... To ciekawe, że wszyscy dotychczasowi Admini (poza "hugo4jc") mieli na imię Krzysztof.
Jakiś urodzaj na Krzyśków, czy co?Oczy

Może ja też zmienię imię z Dawida na Krzysztofa i zostanę Adminem tego forumJęzor.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Jeszcze trochę a te forum będzie miało więcej zmian adminów niż ja miałem frytek w ustach. Ciągłe zmiany nie wróżą dobrze.
Pomagam zwiększyć widoczność w sieci. Wesoły

Każdy dzień bez forum to dzień stracony.
(27.10.2011, 10:51)admin napisał(a): [...]

Generalnie jestem raczej sympatycznym gościem, potrafiącym się komunikować i posiadającym doświadczenie w obsłudze forum (byłem odpowiedzialny za kilka w moim życiu).

[...]

Pozdrawiam,
Krzysiek Mocek

Nie wątpię, że jesteś "sympatycznym gościem".
Aczkolwiek, to się jeszcze okaże, jak będzie z wręczaniem ostrzeżeń i banówJęzyk.

(27.10.2011, 12:03)Rincewind napisał(a): Jeszcze trochę a te forum będzie miało więcej zmian adminów niż ja miałem frytek w ustach. Ciągłe zmiany nie wróżą dobrze.

Masz rację.
To dość podejrzane (te ciągłe zmiany Admina)Oczy.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Jeszcze nie dawno z tego co wiem były problemy z brakiem adminów, a teraz częściej się zmieniają jak skarpetki Wesoły
Cytat:Ciągłe zmiany nie wróżą dobrze.
Ale tu się przecież nic nie zmienia to co ma wróżyć źle? Rozumiem jakby każdy nowy admin jakieś zmiany w forum prowadzał (od strony technicznej) to innemu mogłoby być ciężko się z tym połapać....
Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie, nie odpowiadaj na nią! Szczerbol
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Mówię o zmianach administracji. Co byś pomyślał o firmie gdzie co parę miesięcy zmienia się prezes?

(27.10.2011, 14:34)Rincewind napisał(a): Mówię o zmianach administracji. Co byś pomyślał o firmie gdzie co parę miesięcy zmienia się prezes?

Wiem o czym mówisz, ale nie wiem co może takie coś i komu źle wróżyć, to tylko forum, a nie instytucja....
Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie, nie odpowiadaj na nią! Szczerbol
Faktycznie, zmiany najważniejszej osoby na forum co parę miesięcy nie są niepokojące wcale a wcale. Zresztą, będzie co ma być. Wiem jedynie tyle, że to jedyne forum które ma tak częste zmiany admina.

(27.10.2011, 14:41)Rincewind napisał(a): Faktycznie, zmiany najważniejszej osoby na forum co parę miesięcy nie są niepokojące wcale a wcale.

Przecież na tym i tak łape trzyma interia więc nie widze tu powodu do jakiś zaniepokojeń.
(27.10.2011, 14:41)Rincewind napisał(a): Zresztą, będzie co ma być. Wiem jedynie tyle, że to jedyne forum które ma tak częste zmiany admina.
Może nadrabiają.
Także jedyne z tych większych/znanych które ma tylko jednego admina.
Dziękuję poprzedniemu adminowi za wkład w forum i życzę powodzenia. Nowemu adminowi także życzę sukcesów i przyjemnej pracy. Dotychczas Krzysztof był dobrym materiałem na admina Oczko.
Dyskusja o FAQ i propozycje zmian w dziale "Programowanie": http://forum.pcformat.pl/Przeczytaj-zani...emat-FAQ-t
Programy: Polecane / Nowe / Inne