Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Zmiany na forum - rozwijamy się na 2012 rok

#1
Exclamation  Zmiany na forum - rozwijamy się na 2012 rok
Witam Was wszystkich serdecznie.

Szykuje się pewna zmiana na forum PCFormat związana z emisją reklam. Zostanie ono przystosowane do wyświetlania kilku rodzaju nagłówków (reklama pojawiająca się od dłuższego czasu na górze strony), co realnie przekłada się na to, że zmieni się szerokość forum. Wszystko się odrobinę zwęzi. Również górne menu doczeka się drobnego odświeżenia (wszystkie funkcjonalności pozostają bez mian, mówimy jedynie o retuszu). W skrócie – forum upodobni się szerokością do serwisu PCFormat.

CO NAJWAŻNIEJSZE - Cały mechanizm działania forum pozostaje bez zmian!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że zmiana szerokości nie będzie wszystkim pasowała i zapewne niektórzy mogą być niezadowoleni z takiego obrotu spraw, właśnie dlatego postanowiliśmy uprzedzić Was o nich wcześniej. Od siebie mogę zapewnić, że reklamy nigdy nie będą inwazyjne. Co więcej, w żaden sposób nie zmienią działania forum – będzie to tylko i wyłącznie zmiana spowodowana koniecznością dostosowania się do standardów reklam. Być może brzmi to groźnie, jednak jest to standardowa procedura. Wiele stron wprowadza takie zmiany nie informując nikogo i naszym zdaniem nie jest to w porządku.

Pamiętajcie proszę, że dzięki temu będziemy mieli fundusze, a co z tym idzie - pieniądze na rozwój forum. Ta ostatnia informacja jest naprawdę istotna, ponieważ z początkiem 2012 będziemy dalej rozwijać to miejsce. Możecie być pewni, że czekają nas same dobre rzeczy.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, zmiany zostaną wprowadzone jutro (1 grudnia) we wczesnych godzinach rannych – wdrażanie zmian nie powinno w żaden sposób wpłynąć na działanie forum

Pozdrawiam serdecznie.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne
Skocz do: