Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Zmiany, zmiany

#1
Exclamation  Zmiany, zmiany
Czytelniczki i Userki oraz Czytelnicy i Userzy,


w felietonie wstępnym w najnowszym numerze PC Formatu pisałem o nadchodzących zmianach, których bieg chciałem teraz zarówno potwierdzić, jak i wyprzedzić.


Otóż, przeniesienie zarówno naszej aktywności internetowej (strona WWW z ogromnym forum, profil na Facebooku i Instagramie), jak i czasopisma z rąk jednego wydawcy pod kuratelę innego okazuje się niezwykłym przedsięwzięciem.
Wcześniej jedynie przypuszczaliśmy, że będzie to operacja trudna. Istotnie, każdego dnia wszyscy przekonujemy się, że to ogromny wysiłek organizacyjny, logistyczny i po prostu ludzki. Zaangażowana weń jest mała armia – począwszy od nas, poprzez wyższe szarże obu wydawnictw po prawników, sądy, instytucje i firmy.


Pracujemy zarówno nad zmianą siedziby, strony internetowej, drukarni po kolportaż czasopisma. W ciągu paru tygodni wymienionych wiadomości na Discordzie, SMS-ów, maili można liczyć na tysiące, a czas spotkań online i w realu oraz rozmów telefonicznych w setkach godzin. A to dopiero początek.


Mogą więc występować przestoje w publikowaniu informacji czy niedostępności strony WWW za co serdecznie przepraszam w imieniu redakcji i swoim. Głęboko jednak wierzę w to, że operacja ta zakończy się choć nieprędko (sama kwestia zmiany administratora danych osobowych długo ciągnie się za sprawą przepisów RODO), to z wielkim sukcesem.
Szczerze więc liczę na Waszą wyrozumiałość i cierpliwość. Obiecuję, że zostanie wynagrodzona. Dołożę wszelkich starań, aby jeszcze w tym roku nasz „online” osiągnął pełną sprawność. Trzymajcie za nas kciuki!
Wasz „rednacz”.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne
Skocz do: